ZWYCIĘZCY PIERWSZYCH MISTRZOSTW POLSKI FARMING SIMULATOR CHAMPIONSHIP WYŁONIENI!

Newsy
poniedziałek, 25 czerwca 2018 523 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZWYCIĘZCY PIERWSZYCH MISTRZOSTW POLSKI FARMING SIMULATOR CHAMPIONSHIP WYŁONIENI!

Znamy Mistrzów Polski w Farming Simulator Championship! Farmerek80 Team, bo tak nazywa się drużyna braci Majów, zostawiła w polu 35 innych drużyn i pojedzie na FarmCon 2018 reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Farming Simulator! 

36 trzyosobowych drużyn, ponad 100 zawodników, tony przerzuconego siana, mnóstwo emocji i ponad 50 rozegranych meczów – pierwsze Mistrzostwa Polski w Farming Simulator, rozgrywane na imprezie GameOn w Kielcach dobiegły końca!

 

Po sobotnich eliminacjach Farmerek80 Team z Kielc oraz AgroTeam Baćkowice byli zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa i to między nimi miała rozegrać się niedzielna walka o bilet na FarmCon (14-15 lipca 2018). Niespodziewanie, podczas drugiego dnia, na prowadzenie wysuneła się drużyna Farmerów z Przypadku, osiągając świetny czas 5:04. Jednak ostatecznie bracia Maj z Farmerek80 Team wykręcili kosmiczny wynik 4:41 i to oni będą reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata!

OSTATECZNE WYNIKI:
1. FARMEREK TEAM (4:41)
2. FARMERZY Z PRZYPADKU (5:04)
3. AGROTEAM BAĆKOWICE (7:04)

Poza zawodami wystartowali także znani „farmingowi” Youtuberzy z Mafia Solec Team, uzyskując czas 4:17. Oni także pojadą na Mistrzostwa Świata dzięki dzikiej karcie od organizatorów.

Stream z turnieju

Uczestnicy rozgrywek staneli przed następującym zadaniem: każda drużyna musiała w ciągu 8 minut wykonać misję polegającą na skoszeniu fragmentu pola kombajnem, zebraniu pozostałej słomy za pomocą prasy oraz załadowaniu balotów słomy na przyczepy transportowe. O sukcesie zespołu zadecydowały zgranie oraz odpowiednie rozdzielenie prac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.