Zostań mistrzem w piłkarskim konkursie ThinkFootball i wygraj laptopy Lenovo

Newsy
poniedziałek, 15 czerwca 2020 399 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zostań mistrzem w piłkarskim konkursie ThinkFootball i wygraj laptopy Lenovo

Jeżeli tęsknicie za piłkarskimi emocjami i znacie się na footballu, już 15 czerwca możecie zweryfikować swoją wiedzę w konkursie ThinkFootball. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – laptopy Lenovo ThinkBook 13s oraz ThinkBook 14.

W połowie czerwca miało rozpocząć się wielkie święto fanów footballu – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Tegoroczna edycja turnieju pod kilkoma względami zaplanowana została wyjątkowo – nowością był pomysł, aby rozegrać mecze w 12 europejskich miastach. Jednak ze względu na obecną sytuację UEFA zdecydowała, że wydarzenie zostanie przesunięte na 2021 rok.

Żeby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować czas oczekiwania na nowy termin rozgrywek, firma Lenovo zorganizowała dla polskich kibiców konkurs z cennymi nagrodami. W konkursie liczy się celność, szybkość udzielanych odpowiedzi oraz kreatywność. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:

• Lenovo ThinkBook 13s (nagroda I stopnia)
• Lenovo ThinkBook 14 (nagroda II stopnia)
• Zestaw gadżetów Lenovo (nagroda III stopnia)

Jak wziąć udział w konkursie?

Do udziału w rozgrywce niezbędne będzie konto gracza, które należy założyć na stronie www.thinkfootball.pl. Następnie uczestnik będzie mógł wybrać jeden z dwóch poziomów trudności – Półprofesjonalny lub Zawodowiec. Zabawa polega na odpowiedzi na serię pytań o piłce nożnej. Test składa się z dziewięciu pytań zamkniętych, w skład których wchodzą zadania tekstowe, obrazkowe i dźwiękowe oraz jedno pytanie otwarte. Punkty przyznawane będą za udzielenie poprawnych odpowiedzi, czas rozwiązania testu, a także kreatywność w przypadku pytania otwartego. Każdy z uczestników będzie mieć 3 szanse aby zmierzyć się z wyzwaniem. Trzy osoby z największą liczbą punktów otrzymają wyjątkowe nagrody od firmy Lenovo.

Konkurs ThinkFootball rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i potrwa do 29 czerwca br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy 6 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *