Zobacz GWENT Challenger # 4 – na żywo w ten weekend!

Newsy
piątek, 31 sierpnia 2018 704 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zobacz GWENT Challenger # 4 – na żywo w ten weekend!

 

CD PROJEKT RED, twórcy gier z serii Wiedźmin, zaprasza graczy i entuzjastów esportów do obejrzenia czwartego turnieju w serii GWENT Challenger – odbywającego się w ten weekend, 1 i 2 września!

Podczas turnieju o motywie przewodnim – Skellige, ośmiu najlepszych graczy będzie walczyć o swój udział w puli nagród o wartości 100 000 $, Crown Points i miejscu w GWENT World Masters – wielkim finale oficjalnej serii e-sportowej GWENT.

Turniej rozpocznie się od ćwierćfinałów, w sobotę, 1 września i będzie kontynuowany w półfinale i finale następnego dnia – niedziela, 2 września. Wszystkie mecze będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED Twitch i masters.playgwent.com. Regularne aktualizacje statusu turnieju można również spodziewać się na GWINT Masters na Twitterze.

Zespół transmitujący wydarzenia składa się z graczy GWENT i streamerów – z Mattem „Flake” Di Marco i Ashleyem „Ashlizzlle” Muñoz Preyeses gospodarzem turnieju. Do nich dołączą: Miguel „MegaMogwai” Guerrero León, Duńczyk „McBeard” McBurnie, David „ImpetuousPanda” Gil Nolskog i Francesca „Jaggerous” Jagger z Seanem „Swim” Huguenarda i Henry „Shinmiri” Fang w roli analityków.

Widzowie będą mogli zdobywać nagrody w grze, oglądając turniej. W zestawie znajdują się karty Kegów, specjalny tytuł gracza oraz ulubiona karta zwycięzcy. Więcej szczegółów na temat Twitch Drops można znaleźć na stronie playgwent.com/twitch-drops.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *