Zmilitaryzowane zwierzaki powracają – Mutant Year Zero Deluxe Edition w lipcu na konsole

Newsy
środa, 10 lipca 2019 658 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zmilitaryzowane zwierzaki powracają – Mutant Year Zero Deluxe Edition w lipcu na konsole

ZMILITARYZOWANE ZWIERZAKI POWRACAJĄ – MUTANT YEAR ZERO:

ROAD TO EDEN Z NOWYM DLC W PUDEŁKOWEJ EDYCJI DELUXE

Mutant Year Zero to fabularna gra taktyczna z elementami skradanki, łącząca system walki turowej z eksploracją w czasie rzeczywistym. Tytuł od studia The Bearded Ladies dołączył do planu wydawniczego CDP i 30 lipca będzie dostępny dla graczy konsolowych w Edycji Deluxe, wraz z premierowym DLC.

Taktyczna gra w świecie postapo

W postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzkość wymarła na skutek zmian klimatycznych, wojny atomowej i pandemii, prym wiodą gadające zwierzęta i mutanty, którym daleko do typowych bohaterów. Czy takiej ekipie uda się przeżyć?

Mutant Year Zero jest strategią, która oferuje graczowi połączenie złożonej taktycznej walki w systemie turowym z eksploracją świata w czasie rzeczywistym. Klimatyczny świat pozwala graczom przemierzać porzucone miasta i przejęte przez siły natury prowincje, i odkrywać historię upadku naszej cywilizacji. Ekipa mutantów wyrusza w podróż do mitycznego Edenu, po drodze mierząc się z przeciwnikami. Gra z elementami skradanki pozwala wrogie obozy niepostrzeżenie omijać lub atakować z zaskoczenia, urządzając zasadzki.

Postaci wraz z postępem gry można rozwijać w wybranym przez siebie kierunku, dając im wyjątkowe mutacje, takie jak Kamienna skóra, Skrzydła ćmy, Wieprznięcie czy Trupojad – aby jak najlepiej wykorzystać unikalne zdolności wszystkich członków drużyny.

Fizyczna wersja Deluxe Edition pojawi się na platformy PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch już 30 lipca 2019 r. Wydanie zawierać będzie zupełnie nowe rozszerzenie Mutant Year Zero: Seed of Evil. Nowa zawartość wydłuża rozgrywkę i przygodę, wprowadzając nową postać – łosia Wielkiego Khana – i nowe lokalizacje.

Grę z polskimi napisami (PS4, XONE) lub w wersji oryginalnej (NSW) można już nabyć w przedsprzedaży w dobrych sklepach z grami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *