Zestawy PlayStation VR w wyjątkowo niskich cenach

Newsy
poniedziałek, 17 grudnia 2018 588 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zestawy PlayStation VR w wyjątkowo niskich cenach

Z okazji zbliżającego się okresu prezentowego dla wszystkich zainteresowanych dostępne są wyjątkowe oferty na zestawy z PlayStation VR: PlayStation VR Mega Pack w wyjątkowej cenie od 999zł oraz PlayStation VR Starter Pack z dodatkową grą AstroBot: Rescure Mission od 899zł. Oferta obowiązuje do 23 grudnia, a produkty są dostępne u wybranych partnerów handlowych.

 

PlayStation VR Mega Pack – największa możliwa dawka wirtualnej rzeczywistości:

 

Pakiet PS VR Mega Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie zaczynającej się od 999zł. To całkowicie nowy zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygód w wirtualnej rzeczywistości! Ta niesamowita oferta jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

 

W skład pakietu wchodzą:

 

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 5 wspaniałych gier* – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

Pakiet PS VR Starter Pack jest dostępny w rewelacyjnej cenie od 899zł. Zestaw został stworzony w ten sposób, aby w atrakcyjnej cenie dostarczyć jak najwięcej emocji, które daje obcowanie z wirtualną rzeczywistością. Ta wyjątkowa oferta obowiązuje od dzisiaj do 23 grudnia i jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

 

W skład pakietu wchodzą:

 

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • Dwa wspaniałe tytuły* –ASTRO BOT Rescue Mission  oraz pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *