Zestaw gadżetów Mystery Gamers Pack już od dzisiaj w sklepach!

Newsy
środa, 04 grudnia 2019 481 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zestaw gadżetów Mystery Gamers Pack już od dzisiaj w sklepach!

Już 4 grudnia do sklepów trafił Mystery Gamers Pack – pudełko pełne wyjątkowych gadżetów związanych z grami wideo w cenie sugerowanej 49,99 zł. Zestaw będzie dostępny wyłącznie w sieciach Media Markt i Media Expert.

W tekturowym eko-pudełku znajdzie się 6 oficjalnych gadżetów ze świata gier z poniższych kategorii:

  • koszulki z krótkim lub długim rękawem – 3 szt.
  • wystrzałowe kieliszki do shotów – 1 komplet
  • brelok do kluczy – 1 szt.
  • box typu „steelbook” – 1 szt.

Każdy zestaw Mystery Gamers Pack by Cenega zawiera 2 kieliszki do shotów, 1 brelok, 1 pudełko typu steelbook oraz 3 artykuły odzieżowe: koszulki z krótkim lub długim rękawem (skład: 100% bawełna).

Dokładny skład zestawu jest niespodzianką, ale przykładowe pakiety będzie można zobaczyć już wkrótce na stronie www.gamerspack.pl. Rozmiary koszulek w pakiecie są różne (wybrane spośród S, M, L i XL i oznaczone na opakowaniu), więc Mystery Gamers Pack jest idealnym pomysłem na zrobienie prezentu nie tylko sobie ale i przyjaciołom!

KONKURS!

Dla osób, które kupią Mystery Gamers Pack mamy kolejną niespodziankę! Osoby, które opublikują zdjęcie zestawu na swoim Facebooku lub Instagramie, będą mieć szansę wygrać kolejne gadżety!

Więcej informacji o Mystery Gamers Pack i konkursie znajduje się na www.gamerspack.pl

* Przybliżona łączna wartość gadżetów w zestawie Mystery Gamers Pack by Cenega na podstawie sugerowanych cen detalicznych stosowanych przez ich dystrybutora w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *