Zespół Sabaton i gra World of Tanks prezentują nową piosenkę, teledysk i czołg!

Newsy
środa, 25 sierpnia 2021 378 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zespół Sabaton i gra World of Tanks prezentują nową piosenkę, teledysk i czołg!

Popularni muzycy ze Szwecji mają własny pojazd w grze, który każdy będzie mógł zdobyć w specjalnym wydarzeniu!

Najnowsza współpraca pomiędzy grupą metalową Sabaton i grą World of Tanks weszła na zupełnie nowy poziom! Z dumą prezentujemy nowy teledysk, który stworzyliśmy wspólnie do mającej dziś premierę piosenki „Steel Commanders”. Ten utwór opowiadający o potędze i historii czołgów na pewno zagości na playlistach wielu miłośników pancernych bitew. W teledysku występuje gościnnie Tina Guo, popularna wiolonczelistka, nominowana do nagrody GRAMMY. Ponadto, grupa przewodzi wielkiemu wydarzeniu w grze, w którym nagrodą za ukończenie jest pierwszy w historii czołg premium IX poziomu!

„To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargamingiem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do ‘Steel Commanders’ i jest to idealny start tej wielkiej współpracy,” mówi Joakim Brodén, wokalista Sabaton. „Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna, a my jako członkowie załogi!”

Poza teledyskiem i nową piosenką, członkowie zespołu Sabaton występują w samej grze jako gwiazdy nowego wydarzenia – „Duch Wojny”. Czołgiści World of Tanks będą mierzyć się z wyzwaniami, aby zdobyć ultymatywną nagrodę – czołg premium IX poziomu Strv K. Uważni widzowie dostrzegą go w teledysku, a pojazd zawiera załogę złożoną z członków zespołu Sabaton! Głosu w grze użyczył wokalista Joakim Brodén. Z czołgiem wiąże się wiele smaczków do odkrycia, a po jego zdobyciu będzie można powalczyć o unikatowy styl 3D „Duch Wojny”.

„Świetnie się współpracowało z Sabatonem i naprawdę cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie,” podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa.”

Nawet jeśli graczom nie uda się przejść całego maratonu, za każdy ukończony etap dostaną 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i stylu 3D. Strv K ma ponadto własną ścieżkę dźwiękową od Sabatonu oraz pozwoli na zdobywanie obligacji w bitwach losowych. Wydarzenie „Duch Wojny” startuje 27 sierpnia i trwać będzie do 6 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *