Zbliża się premiera nowej fantastycznej trylogii dla młodzieży! Trwają właśnie prace nad ekranizacją książki!

Newsy
poniedziałek, 22 lutego 2021 276 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zbliża się premiera nowej fantastycznej trylogii dla młodzieży! Trwają właśnie prace nad ekranizacją książki!

Początek nowej przygodowej trylogii fantastycznej dla młodzieży! Pełna tajemnic i zagadek fabuła wciągnie wszystkich miłośników fantastyki i magicznych stworzeń. Oryginalni, charyzmatyczni bohaterowie na pewno zyskają sympatię czytelników. Trwają już prace nad ekranizacją książki!

W nadmorskim miasteczku Widmowy Port trwa zima. Herbert Lemon, pracownik Biura Rzeczy Znalezionych Hotelu w Hotelu Grand Nautilus, przyjmuje nieoczekiwanego gościa. To Violet Parma, której rodzice dwanaście lat temu zaginęli w hotelu w tajemniczych okolicznościach. Dziewczynka jest przekonana, że chłopiec jest jedyną osobą, która będzie w stanie pomóc jej wyjaśnić zagadkę ich zniknięcia. Aby tego dokonać, Herbie i Violet będą jednak musieli skonfrontować się ze ścigającym dziewczynę mężczyzną z hakiem zamiast dłoni oraz Malamandrem – potworem z legend, którego jaja spełniają życzenia…

Książka łączy w sobie elementy powieści przygodowej i fantasy. Nagłe zwroty akcji, pełna humoru narracja, miasteczko, które skrywa wiele sekretów, tajemnica, do rozwiązania której wiedzie mnóstwo przygód – to wszystko sprawia, że młodzi czytelnicy pokochają tę serię!

Autor – Thomas Taylor – jest nagrodzonym autorem i ilustratorem książek dla dzieci. Zilustrował okładkę pierwszego brytyjskiego wydania Harry’ego Pottera.

Premiera: 24.02.2021

Grupa wiekowa: 9-12 lat

Autor: Thomas Taylor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *