Zbierz Ekipę. Siej Chaos. Bleeding Edge już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass

Newsy
wtorek, 24 marca 2020 473 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zbierz Ekipę. Siej Chaos. Bleeding Edge już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass

Bleeding Edge” to gra online z gatunku brawlerów oparta o mechanikę dynamicznych potyczek w formacie 4v4, nastawiona na współpracę i grę zespołową. Kooperacyjnego charakteru najlepiej doświadczyć można w drużynie. „Bleeding Edge” w ramach programu Xbox Play Anywhere wspiera rozgrywkę pomiędzy konsolami Xbox One i PC z Windows 10, jak również na platformie Steam, a dodatkowo wspierać będzie funkcję cross-save pomiędzy trzema platformami. Gra została stworzona przez studio Ninja Theory, będące również producentem gier DmC: Devil May Cry i Hellblade: Senua’s Sacrifice, jak również przygotowywanej na konsolę następnej generacji Xbox Series X gry Hellblade 2: Senua’s Saga

„Bleeding Edge” to gra online z gatunku brawlerów oparta o mechanikę dynamicznych potyczek w formacie 4v4, nastawiona na współpracę i grę zespołową. Kooperacyjnego charakteru gry najlepiej doświadczyć można w drużynie, z zaprzyjaźnionymi twórcami, oraz społecznością. Z tego powodu zdecydowaliśmy o nie uruchamianiu tradycyjnego programu wczesnego dostępu, aby sztucznie nie ograniczać liczby grających. Gra dostępna będzie zatem dla wszystkich graczy w dniu premiery 24 marca 2020 r., ok. godziny 8:00 czasu polskiego, wraz z otwarciem publicznych serwerów. Co za tym idzie, nie będzie obowiązywać embargo na publikację treści z gry, transmisje na żywo, czy recenzje! Warto nadmienić, że „Bleeding Edge” w ramach programu Xbox Play Anywhere wspiera rozgrywkę pomiędzy konsolami Xbox One i PC z Windows 10, jak również na platformie Steam.

Dodatkowo, z okazji premiery, abonenci Xbox Game Pass, którzy zagrają w Bleeding Edge w tygodniu premierowym do 31 marca 2020, otrzymają pakiet Punk Pack zawierający ekskluzywne dodatki do gry:

Skórka wojownika Punk Rock Niđhöggr
Skórka wojownika Butterpunk Buttercup
Skórka wojownika Outrider ZeroCool
Latająca deska Rioter’a
Pakiet naklejek Make Your Mark w grze
3 bonusowe zaczepki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *