ZAWARTOŚĆ EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ GRY RESIDENT EVIL 7 BIOHAZARD

Gry
poniedziałek, 28 listopada 2016 520 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZAWARTOŚĆ EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ GRY RESIDENT EVIL 7 BIOHAZARD

Ogłoszona została szczegółowa zawartość Edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 7 biohazard.  Równocześnie przypominamy, że premiera oczekiwanej kontynuacji kultowej serii survival horror odbędzie się 24 stycznia 2017 roku. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na komputery PC, a także konsole PlayStation4 oraz Xbox One. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

 

W skład Edycji kolekcjonerskiej wchodzą:

 

·         Gra Resident Evil 7 biohazard w polskiej wersji językowej na wybraną platformę sprzętową

·         Szczegółowo odwzorowana replika posiadłości rodziny Bakerów o wysokości 18 cm

·         Artbook na 20-lecie serii Resident Evil

·         USB w kształcie palca o pojemności 16 GB

·         5 litografii przedstawiających grafiki z gry Resident Evil 7 biohazard

·         Alternatywna okładka gry

·         DLC z pakietem survivalowym, który zawierać będzie liczne użyteczne przedmioty, tajemniczą szczęśliwą monetę i odblokowany poziom trudności „Madhouse”

·         Kolekcjonerskie pudełko

 

O grze Resident Evil 7 biohazard:

Po raz pierwszy w historii serii gracze doświadczą grozy z perspektywy pierwszej osoby. Łącząc najbardziej charakterystyczne elementy rozgrywki z napiętą atmosferą, która dwadzieścia lat temu ukuła termin „survival horror”, Resident Evil 7 biohazard dostarczy zatrważająco realistyczne wrażenia, które zdefiniują nową erę w gatunku horroru. Gra powraca do korzeni serii: charakterystycznej rozgrywki zawierającej eksplorację, zagadki i atmosferę pełną napięcia, która czeka na fanów. Powraca również klasyczny system ekwipunku, ale z powodu ograniczonego miejsca gracze będą musieli ostrożnie dobierać swój sprzęt, pamiętając jednocześnie o zabraniu ze sobą zielonych roślinek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.