Zara Larsson i jej nowy singiel w filmie animowanym KLAUS

Newsy
czwartek, 24 października 2019 1104 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zara Larsson i jej nowy singiel w filmie animowanym KLAUS

Netflix i Epic Records ogłosili, że nowy singiel Zary Larsson, wielokrotnie nagradzanej piosenkarki popowej, ujrzy światło dzienne 8 listopada 2019r.

Larsson nagrała Invisible specjalnie z myślą o Klausie, czyli animowanym filmie fabularnym Netflix w reżyserii Sergio Pablosa (współtwórcy Jak ukraść księżyc). Światową premierę filmu na Netflix zaplanowano na 15 listopada 2019r.

Invisible to naprawdę piękny utwór” – mówi Larsson. „Tekst piosenki mówi o życzliwości, co świetnie nawiązuje do przesłania Klausa. Może stać się inspiracją dla każdego z nas, aby patrzeć na innych z większą wyrozumiałością”.

„Pamiętam, że po obejrzeniu Klausa byłem naprawdę poruszony, a słowa i melodia narodziły się natychmiast” – mówi współautor Invisible, Justin Tranter. „Głos Zary idealnie oddaje całą głębię tego filmu.”

Invisible to wspólne dzieło autora tekstów i aktywisty Justina Trantera (twórcy m.in. piosenek dla Seleny Gomez, Halsey, Cardi B i Camilli Cabello), Jussi Ilmari Karvinen vel „Jussifer” i Caroline Pennell. Piosenkę wykonuje Zara Larsson, producentem jest Jussifer, a za realizację odpowiada Tony Maserati. Zara Larsson jest reprezentowana przez wytwórnię TEN/Epic Records.

O FILMIE KLAUS

Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oskara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety. KLAUS to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy „Jak ukraść księżyc”, z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda.

O ZARZE LARSSON

20-letnia piosenkarka i autorka tekstów ze Szwecji od kilku lat wspina się na muzyczne szczyty. So Good, jej krążek z 2017 r., uhonorowany złotem przez stowarzyszenie amerykańskiej branży muzycznej RIAA, otrzymał tytuł „drugiego w historii najchętniej odtwarzanego debiutu piosenkarki na Spotify” – był odsłuchiwany ponad 5 milionów razy. Płyta obfituje w hity – Ain’t My Fault zdobył status złotej płyty, Lush Life okrył się platyną, a piosenka Never Forget You z MNEK aż potrójną platyną. Wśród wielu wyróżnień Larsson warto wspomnieć tytuł ulubionej Szwedzkiej Gwiazdy odebrany podczas gali Nickelodeon Kid’s choice awards w 2016, 2017 i 2018 r.! W 2016 r. podczas gali MTV EMA Larrson zdobyła tytuł najlepszego debiutu i najlepszego wykonawcy światowego. W 2017 r. wystąpiła na koncercie z okazji wręczenia Pokojowych Nagród Nobla, podczas którego razem z grupą Clean Bandit wykonała utwór Symphony. W międzyczasie zdobyła cztery szwedzkie nagrody Grammy, (2018) w kategorii „Najlepszy utwór”, „Najlepszy album” i „Artysta roku”. Znalazła się też na liście „30 najbardziej wpływowych nastolatków 2016″ magazynu TIME Magazine, liście „21 Under 21″ magazynu Billboard w 2017 r. i rankingu  Hot 100 w 2018 r. magazynu Maxim. Dodatkowo była wielokrotnie nominowana do nagród Teen Choice Awards, MTV VMA i wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *