Zajrzyj za kulisy produkcji Metro Exodus

Newsy
czwartek, 10 stycznia 2019 526 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zajrzyj za kulisy produkcji Metro Exodus

Dziś premierę ma pierwsza część serii „Making of Metro Exodus”. Materiał nakręcono w Kijowie i na Malcie czyli miejscach, gdzie swoje siedziby ma kończące prace nad Metro Exodus studio 4A Games. Metro Exodus ukaże się na rynku na Xbox One, PlayStation 4 i PC już 15 lutego, a jej polskim dystrybutorem jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

W materiale znalazły się wywiady z kluczowymi osobami w 4A Games oraz archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane fragmenty filmów oraz zdjęcia, ukazujące 5-letni proces powstawania Metro Exodus. Fani będą mogli prześledzić od kuchni produkcję najambitniejszego projektu w historii firmy – poczynając od fazy wczesnego planowania aż po końcowe szlify.

W pierwszym odcinku poznamy zespół Spartan, którzy założyli 4A Games mając w głowach jeden cel – by ożywić prozę Dmitrija Głuchowskiego za pomocą gier.

Drugi odcinek zostanie wyemitowany w następnym tygodniu.

Otrzymaj informacje o jego premierze jako pierwszy, subskrybując kanał na YouTube – Youtube.com/metrovideogame, odwiedzając stronę MetroTheGame.com lub śledząc oficjalne profile gry na Twitterze (@MetroVideoGame) i Facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.