Zagubieni w kosmosie | Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu

Newsy
czwartek, 12 marca 2020 512 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zagubieni w kosmosie | Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu

Netflix zapowiedział trzeci i ostatni sezon serialu Zagubieni w kosmosie.

Epicka podróż kosmiczna rodziny Robinsonów na Alfa Centauri trwa nadal. Netflix potwierdził tę wiadomość w mediach społecznościowych.

Producent wykonawczy/showrunner serialu „Zagubieni w kosmosie”, Zack Estrin, podpisał też z firmą Netflix wieloletnią umowę ramową na wyłączność na produkcję nowych seriali.

Estrin mówi: „Od samego początku wiedzieliśmy, że historia Robinsonów to trylogia: epicka rodzinna przygoda z wyraźnym początkiem, rozwinięciem i zakończeniem.  Bohaterowie serialu — Will, Penny, Judy, Maureen, John, Don West, Dr Smith, Robot i oczywiście kurczak Debbie — którzy w każdym odcinku muszą walczyć o przetrwanie, zasługują na odpoczynek przed kolejną misją. Dlatego, chociaż ten rozdział „Zagubionych w kosmosie” dobiega końca, już się cieszę na nowe projekty realizowane we współpracy z ekipą firmy Netflix i wszystkie fantastyczne możliwości, jakie są jeszcze przed nami”.

Ted Biaselli, dyrektor ds. seriali oryginalnych w firmie Netflix, dodaje: „Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić widzom kolejne przygody Robinsonów i doprowadzić je do epickiego finału. Na specjalne podziękowania zasługują Zack EstrinMatt SazamaBurk SharplessKevin Burns i Jon Jashni, którzy stworzyli fantastyczny, pełen akcji, spektakularny serial dla widzów w każdym wieku. Całe rodziny z niecierpliwością czekają już na trzeci sezon”.

Zagubieni w kosmosie” to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez firmę Legendary Television.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *