Zagraj w Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na Nintendo Switch!

Newsy
wtorek, 28 stycznia 2020 460 Wyświetleń 0 Komentarzy
Zagraj w Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na Nintendo Switch!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają, że Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści ma dzisiaj swoją premierę na konsolę Nintendo Switch!

Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve – zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Wraz z Wojną Krwi dostępny jest zestaw cyfrowych dodatków. Zawiera on m.in. oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, szkice koncepcyjne, a także opisaną mapę królestwa Lyrii. Szczegóły na temat tego w jaki sposób gracze mogą odebrać dodatki znajdują się na dedykowanej stronie.

Wersja gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na konsolę Nintendo Switch powstała we współpracy ze studiem Crunching Koalas. Tytuł jest dostępny do nabycia w dystrybucji cyfrowej w sklepie Nintendo eShop. Wojna Krwi dostępna jest również na GOG.COM, Steam, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *