ZA TYDZIEŃ PREMIERA TOTAL WAR: THREE KINGDOMS

Newsy
czwartek, 16 maja 2019 880 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZA TYDZIEŃ PREMIERA TOTAL WAR: THREE KINGDOMS

Tylko na premierę wyjątkowa Edycja limitowana w cenie edycji standardowej!

Dodatkowe DLC Yellow Turban Rebellion: Pakiet watażków – dostępne w ofercie przedsprzedażowej

Premiera gry Total War: THREE KINGDOMS będzie miała miejsce już za tydzień – 23 maja. Tytuł ten ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste.

 

 

Total War: THREE KINGDOMS to pierwsza gra w wielokrotnie nagradzanej serii strategii przedstawiająca epicki konflikt w starożytnych Chinach. Tytuł ten łączy wciągające, turowe budowanie imperium, zarządzanie państwem i podbojami z oszałamiającymi bitwami w czasie rzeczywistym. Tym razem seria przenosi graczy do czasów bohaterów i legend.

 

Warto zaznaczyć, że nakład premierowy gry ukaże się w Edycji limitowanej wzbogaconej o dwustronny plakat z mapą kampanii i grafikami postaci, który pozwoli przyjrzeć się bliżej watażkom, którymi możemy pokierować w grze, a także ziemiom, które możemy podbić. Dopełnieniem wydania jest wysokiej jakości, ekskluzywne pudełko, wykonane z autentycznego papieru do kaligrafii, które w mistrzowski sposób łączy efekt chińskiej akwareli i atramentu.

Wydanie to będzie dostępne w cenie edycji standardowej do wyczerpania nakładu premierowego.

 

OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA

 

Każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży lub kupi ją w ciągu tygodnia od premiery w wybranych sklepach, otrzyma darmowe rozszerzenie Yellow Turban Rebellion: Pakiet watażków, który wprowadza trzech nowych grywalnych bohaterów do Wielkiej Kampanii, umożliwiając graczom poprowadzenie armii bandytów, zelotów i ludzi z gminu na krucjatę, by obalić skorumpowaną dynastię Han i zbudować nową przyszłość dla Chińczyków. Ten niezwykły pakiet religijnych i duchowych wojowników wywodzących się z uciśnionych warstw społecznych, zawiera także trzy nowe klasy bohaterów – Uczonych, Uzdrowicieli i Weteranów – oraz nowe cechy i umiejętności postaci zbudowane wokół trzech zasad taoizmu: skromności, współczucia i pokory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.