ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY MEN OF WAR: ODDZIAŁ SZTURMOWY 2 – ZIMNA WOJNA

Newsy
czwartek, 05 września 2019 627 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY MEN OF WAR: ODDZIAŁ SZTURMOWY 2 – ZIMNA WOJNA

Najnowsza część cenionej strategii wojennej będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy)

 

Gra Men of War: Oddział szturmowy 2 – Zimna wojna, kolejna część z serii RTS Men of War, trafi do sprzedaży już za tydzień, 12 września. Tytuł będzie dostępny na komputery osobiste w polskiej wersji językowej (napisy).

Men of War: Oddział szturmowy 2 – Zimna wojna to pierwsza styczność serii z tym dobrze znanym okresem. Gra przedstawi pełne napięcia operacje wojskowe, których gracze oczekują od serii, na tle historycznego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim.

Men of War: Oddział szturmowy 2 – Zimna wojna wprowadza nowy element do serii: dynamiczne tworzenie kampanii,  odzwierciedlające poczucie ciągłego niepokoju, jakie odczuwano w tym okresie. Dynamiczne tworzenie kampanii zapewnia, że nigdy nie zagrasz w dwie takie same kampanie, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w trybie kooperacji. Od losowych potyczek aż po indywidualne tworzenie własnej armii, zawsze musisz błyskawicznie podejmować decyzje, aby poradzić sobie w ogniu walki.

Men of War: Oddział szturmowy 2 – Zimna wojna oznacza również powrót walki RTS stanowiącej sztandarowy element serii. Przystępując do historycznych potyczek, gracz kontroluje ogromne armie żołnierzy amerykańskich lub rosyjskich, czołgi, helikoptery i wiele więcej. Od sennych zimowych wiosek po umocnione strefy graniczne, gracz otrzymuje szczegółową kontrolę nad swoimi jednostkami dzięki powrotowi funkcji Direct Control. Steruj pojedynczymi jednostkami, aby wyprowadzić przeciwnika w pole! Do tego czeka na ciebie sieciowy tryb multiplayer, tak samo dynamiczny, jak tryby dla jednego gracza i kooperacji.

Najważniejsze cechy:

  • Wybierz stronę: Stany Zjednoczone Ameryki lub Związek Radziecki
  • Weź udział w losowych potyczkach ze zmodyfikowanymi armiami, tak samo w trybie dla jednego gracza, jak i w trybie kooperacji, dzięki dynamicznemu tworzeniu kampanii
  • Rywalizuj z innymi strategami w trybach sieciowych dla wielu graczy
  • Tryb połączonych armii: przejmij i utrzymaj flagę wroga wykorzystując wszystkie dostępne jednostki
  • Tryb anihilacji: całkowicie zdominuj wroga lub przejmij jego bazę, a na polu bitwy poszukaj cennych zasobów
  • Zarządzaj wielką armią lub pojedynczymi jednostkami przy użyciu typowego dla serii trybu bezpośredniej kontroli

 

Grę Men of War: Oddział szturmowy 2 – Zimna wojna kupisz w sklepach stacjonarnych i internetowych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *