ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY JUMP FORCE

Newsy
piątek, 08 lutego 2019 679 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY JUMP FORCE

Najwięksi bohaterowie japońskiej mangi i anime łączą siły, aby uratować ziemię!

Obraz zawierający ściana, wewnątrz

Opis wygenerowany automatycznie

Za tydzień w sprzedaży pojawi się gra z gatunku bijatyk pt. JUMP FORCE. Tytuł ten ukaże się w 15 lutego 2019 na konsolach PlayStation®4 i Xbox One w polskiej i angielskiej (napisy), a także japońskiej wersji językowej. Najwięksi bohaterowie i złoczyńcy wszech czasów spotkali się aby uczcić 50-lecie najbardziej wpływowego na świecie magazynu o tematyce manga –  Weekly Shōnen Jump.

Gracze, którzy zamówią grę w wybranych sklepach w przedsprzedaży otrzymają dodatkową zawartość cyfrową: dodatkowy pojazd w lobby i 3 wyjątkowe kostiumy zaprojektowane specjalnie przez legendarnego Mangaka Akira Toriyama, autora serii Dragon Ball.

Dzięki zawarciu w grze najpopularniejszych i najbardziej klasycznych tytułów manga i anime na świecie, w tym DRAGON BALL Z, ONE PIECE, NARUTO i wielu innych, gracze będą mogli stworzyć swój trzyosobowy zespół bohaterów i stanąć z nim do bitwy na arenach zlokalizowanych na tle najbardziej znanych miejsc na całym świecie, takich jak Times Square w Nowym Jorku czy góra Matterhorn w Alpach. Wykorzystując silnik Unreal 4, JUMP FORCE po raz pierwszy przedstawi tych tytanów japońskiej popkultury w niezwykłych detalach.

Linia, która oddziela nasz ziemski świat od świata JUMP uległa zatarciu, siły zła przeniosły się do realnego świata, aby rządzić ludzkością. Najwięksi bohaterowie znani z mangi i anime, tacy jak Goku, Luffy, Naruto, a także wielu innych, którzy jeszcze nie zostali ujawnieni, muszą połączyć siły, aby zatriumfować nad siłami zła przybywającymi ze świata JUMP.

„JUMP FORCE daje niesamowitą okazję graczom do odkrywania bogatego świata wydawnictwa Shueishy i walki w kultowych lokalizacjach na całym świecie.”, powiedział Hervé Hoerdt, wiceprezes ds. marketingu i marketingu cyfrowego w BANDAI NAMCO Entertainment Europe. „Aby uczcić 50. rocznicę Shōnen Jump, Shueisha i BNEE zebrali razem jedne z najbardziej uwielbianych marek mang i anime. Nie możemy się doczekać, aby w najbliższych miesiącach przedstawić więcej szczegółów na temat JUMP FORCE. „

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *