Za tydzień premiera gry DRAGON BALL Z: KAKAROT

Newsy
piątek, 10 stycznia 2020 457 Wyświetleń 0 Komentarzy
Za tydzień premiera gry DRAGON BALL Z: KAKAROT

Już za tydzień, 17 stycznia, w sprzedaży pojawi się gra RPG akcji – Dragon Ball Z: Kakarot. Tytuł ukaże się na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One w japońskiej, angielskiej (dubbing) i polskiej (napisy) wersji językowej.

Przeżyj historię Goku w DRAGON BALL Z: KAKAROT!

Poza epickimi bitwami doświadcz życia w świecie DRAGON BALL Z walcząc, łowiąc ryby, jedząc i trenując z Goku. Odkryj nowe obszary i przygody, doświadczając tej historii i tworząc potężne więzi z innymi bohaterami ze świata DRAGON BALL Z.

 

Cechy gry Dragon Ball Z: Kakarot:

  • Przeżyj historię DRAGON BALL Z począwszy od epickich wydarzeń, aż do pobocznych zadań, w tym nigdy wcześniej nie przedstawionych epizodów, które po raz pierwszy odpowiedzą na palące pytania dotyczące świata Dragon Ball!
  • Weź udział w kultowych bitwach DRAGON BALL Z na skalę inną niż wszystkie do tej pory. Walcz na ogromnych polach bitew w nieprzyjaznych środowiskach i doświadcz epickich starć z bossami, które zweryfikują twoje zdolności bojowe. Zwiększ swój poziom mocy i przyjmij wyzwanie!
  • Nie tylko walcz jako Goku. Żyj jak Goku. Łów, lataj, jedź, trenuj i ścieraj się w bitwach DRAGON BALL Z, nawiązując przyjaźnie i budując relacje z niezliczoną liczbą postaci z DRAGON BALL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *