ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY DEUS EX: ROZŁAM LUDZKOŚCI

Gry
środa, 17 sierpnia 2016 605 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZA TYDZIEŃ PREMIERA GRY DEUS EX: ROZŁAM LUDZKOŚCI

23 sierpnia odbędzie się oficjalna premiera gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości (Deus Ex: Mankind Divided).  Gra ukaże się na konsolach PlayStation4 i Xbox One, a także komputerach PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za tłumaczenie na język polski odpowiadać będzie firma QLOC S.A.

 

Akcja Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz niesławnej ‘awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W atmosferze niepokojów społecznych różne frakcje szukają sposobów na manipulację opinią publiczną dla swoich korzyści.

W tej atmosferze politycznego niepokoju i ogólnopanującego chaosu do gry powaraca agent Adam Jensen. Wzmocniony o całkowicie nowe ulepszenia Jensen znów trafi na trop prowadzący do ogólnoświatowego spisu.

 

Dzięki jeszcze większej niż do tej pory liczbie decyzji do podjęcia, Deus Ex: Rozłam Ludzkości pozwoli graczom doświadczyć świata Deus Ex w niespotykanej dotąd skali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.