ZA TYDZIEŃ POLSKA PREMIERA THEHUNTER: CALL OF THE WILD

Gry
wtorek, 07 marca 2017 542 Wyświetleń 0 Komentarzy
ZA TYDZIEŃ POLSKA PREMIERA THEHUNTER: CALL OF THE WILD

TheHunter: Call of the Wild to symulator myśliwego i jednocześnie następca gry theHunter, w której w trakcie ostatnich 7 lat zarejestrowało się 6 milionów graczy. Jest oparta na silniku Apex od Avalanche Studios, który wielokrotnie sprawdził się w grach z otwartym światem. Polskim dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Wkrocz do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem – od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw żubry, po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze. Każdy kawałek świata gry o powierzchni niemal 128 km kwadratowych stworzono z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji, takimi jak seria Just Cause czy Mad Max.

Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza, theHunter: Call of the Wild oferuje niezwykłe opcje gry wieloosobowej – zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji – dla maksymalnie 8 graczy. Przeżyj z innymi najbardziej niezwykłe emocje polowania – i pochwal się osiągnięciami!

Wydanie pudełkowe będzie zawierać ekskluzywną broń (bonus cyfrowy) – Empress Magnum 7mm! Lekki, dobrze wyważony i bardzo dokładny! Ten łamany Magnum wyposażony jest w czuły spust, prosty, a zarazem bardzo wydajny system wypalania oraz w niezwykle wytrzymałą lufę w połączeniu z charakterystyczną polerką czynią ją idealną do dalekosiężnych polowań.

Gra ukaże się w Polsce w wersji pudełkowej na PC 14 marca. W dniach 24-26 marca grę będzie można sprawdzić w akcji na targach Hubertus Expo (Hala MT Polska w Warszawie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.