Za kratami – Dying Light z nowym trybem Prison Heist

Newsy
czwartek, 29 marca 2018 539 Wyświetleń 0 Komentarzy
Za kratami – Dying Light z nowym trybem Prison Heist

Uwaga fani zombie. Wydawnictwo Techland informuje, że tempo dostaw darmowej zawartości do Dying Light wzrasta. Już dziś dostępne są dwa pakiety DLC zawierające nową lokację, świeży tryb gry, nowego, nieustraszonego przeciwnika, wyzwanie społecznościowe i Wielkanocne życzenia od drużyny Techlandu.

Zrzut #4 zabierze graczy na wyspę więzienną – zupełnie nową lokację. Ta odizolowana forteca to miejsce rozgrywki w trybie Prison Heist, w którym należy włamać się do więzienia. Prison Heist oferuje rozgrywkę jednoosobową lub kooperacyjną, a działając w grupie gracze muszą pamiętać o strategii, ścisłej współpracy i tym, by ograbić miejsce zanim włączy się alarm. Im szybciej tego dokonają, tym wyższa nagroda. W połowie kwietnia w trybie Prison Heist odbędą się społecznościowe zawody, o których więcej informacji wkrótce na fanpage Techland Wydawnictwo.

Wraz ze Zrzutem #5 na scenę wkracza sierżant Deathrow – dotychczas nieznana mutacja zwalistego Demolishera. Jest większy, mocniejszy i bardziej nieprzewidywalny, ale zabicie go daje potężny zastrzyk punktów doświadczenia. Zrzut #6 zostanie opublikowany w połowie kwietnia.

Ponadto dziś startuje również nowe wyzwanie społecznościowe. Harran Egg Hunt to polowanie na królika zamienionego w zombie i poszukiwanie świątecznych jajek, w którym można wygrać specjalny wielkanocny strój. Więcej informacji znajdziesz w menu gry i na stronie dyinglightgame.com/bounties/. Polowanie zakończy się 3 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.