Z komiksu na ekran – jak powstawał serial „Locke and Key”

Newsy
poniedziałek, 20 stycznia 2020 480 Wyświetleń 0 Komentarzy
Z komiksu na ekran – jak powstawał serial „Locke and Key”

Netflix opublikował dziś materiał wideo „Z komiksu na ekran” – jak powstawał serial Locke and Key.

Współtwórcy serialu „Locke and Key”, Joe Hill i Gabriel Rodriquez, oraz showrunnerzy Carlton Cuse i Meredith Averill opowiadają o drodze, jaką ta historia przebyła z kart komiksu na ekran.

Premiera serialu „Locke and Key” już 7 lutego 2020r. na Netflix.

O serialu
Trójka rodzeństwa Locke razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke & Key od Carltona Cuse’a (Zagubieni, Bates Motel) i Meredith Averill (Nawiedzony dom na wzgórzu) jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

W serialu występują Darby Stanchfield (Skandal) jako Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT i IT 2) jako Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) jako Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) jako Kinsey Locke, Bill Heck (Ballada o Busterze Scruggsie) jako Rendell Locke. Laysla De Oliveira wciela się w rolę Dodge’a, Thomas Mitchell Barnet gra Sama Lessera, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe’a, a Coby Bird Rufusa Whedona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *