Xbox zaprasza na transmisję na żywo z X019

Newsy
środa, 13 listopada 2019 437 Wyświetleń 0 Komentarzy
Xbox zaprasza na transmisję na żywo z X019

Już 14 listopada o godzinie 21:00 impreza X019 rozpocznie się transmisją specjalnego odcinka programu Inside Xbox na żywo z Londynu. Imprezy X0 to globalne celebracje wszystkiego, co związane jest z marką Xbox, grami i społecznością. W ubiegłym roku wydarzenie wróciło do kalendarza za sprawą eventu w Mexico City, gdzie przedstawiciele Xbox, goście specjalni oraz gracze z całego świata zebrali się, aby wspólnie świętować miłość do gier.

Inside Xbox będzie wypełnione nowościami dla wszystkich graczy, w tym między innymi dotyczącymi 12 gier z Xbox Game Studios, a także wiadomościami o Xbox Game Pass, Project xCloud i wielu innych. Na scenie Inside Xbox pojawią się również przedstawiciele studiów Obsidian, Ninja Theory, inXile i Mojang. Fani zobaczą też nad czym pracują Respawn Entertainment, Annapurna Interactive, Devolver Digital i inne studia. Transmisje można będzie śledzić na kanałach Mixer, Twitch, YouTube, Facebook i Twitter, a najważniejsze wydarzenia i pełny program będzie dostępny po emisji na żądanie.

Wydarzenia związane z X019 będą kontynuowane w piątek i sobotę online wraz z panelami i sesjami Let’s Play dedykowanymi grom i produktom przedstawionym podczas czwartkowego odcinka Inside Xbox. Więcej informacji na temat Inside Xbox i X019, można znaleźć w oficjalnym centrum X019 pod adresem https://www.xbox.com/x019.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *