Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2019 – informacja prasowa Microsoft

Newsy
wtorek, 08 października 2019 640 Wyświetleń 0 Komentarzy
Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2019 – informacja prasowa Microsoft

Xbox zaprasza na Poznań Game Arena 2019. Microsoft przygotuje dla odwiedzajacych strefę, w której fani gamingu i nowych technologii będą mieli okazję wypróbowania najnowszych gier na Xbox One X – jedynej konsoli oferującej gry w prawdziwym 4K – oraz komputerach PC z systemem Windows 10.

Strefa konsolowa obejmować będzie m.in. rozgrywki wieloosobowe w Gears 5, jak również liczne tytuly dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, umożliwiającym dostęp do wydawnictw Xbox Game Studios takich jak Forza Horizon 4 i Minecraft, oraz katalogu ponad 300 gier światowych wydawców, w tym m.in. Pro Evolution Soccer, DOOM, Fallout i Tomb Raider. Nowością na stoisku Xbox będą też stanowiska do gry na komputerach z systemem Windows 10, gdzie fani rozgrywek PC-towych skorzystają np. z możliwości rywalizacji z graczami konsolowymi w Gears 5 w ramach usługi Xbox Play Anywhere.

Xbox zaprasza również na strefy partnerskie przygotowane we współpracy z CDP, gdzie odwiedzający targi po raz pierwszy wezmą udział w pokazach polskiej wersji językowej gry Cyberpunk 2077, nadchodzącego hitu CD Projekt RED, jak również zagrają na konsolach Xbox w GreedfallThe Surge 2 i WRC8, w klasyki spod znaku Dungeons & Dragons (Baldur’s Gate I, Baldur’s Gate II i Planescape Torment) i przedpremierowy Bee Simulator, oraz firmą Ubisoft, gdzie na Xbox One udostępnione będą premierowy Ghost Recon Breakpoint oraz strefa rozrywkowa Just Dance.

Wystawca zadba również, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *