WYZWÓL SWOJĄ MOC! GRA MARVEL’S AVENGERS JEST OD DZIŚ DOSTĘPNA NA PLAYSTATION 4 I XBOX ONE

Newsy
piątek, 04 września 2020 446 Wyświetleń 0 Komentarzy
WYZWÓL SWOJĄ MOC! GRA MARVEL’S AVENGERS JEST OD DZIŚ DOSTĘPNA NA PLAYSTATION 4 I XBOX ONE

Podczas sierpniowej bety ponad sześć milionów graczy spędziło ponad 28 milionów godzin, wcielając się w najpotężniejszych bohaterów Ziemi – pora na ponowną zbiórkę!

Marvel’s Avengers jest od dziś dostępna na PlayStation 4 i Xbox One w pełnej polskiej wersji językowej!

Gra Marvel’s Avengers oferuje graczom wyjątkowo bogate doświadczenia, łącząc w sobie rozgrywkę dla pojedynczego gracza, skupioną w kampanii „Ponowne zgromadzenie”, z misjami w Strefach wojny w ramach Inicjatywy Avengers, która zabierze Avengersów w najróżniejsze zakątki świata, a nawet dalej. Każda w misja w kampanii „Ponowne zgromadzenie” pozwoli graczom poznać wyjątkowe umiejętności jednego lub więcej bohaterów, natomiast misje w ramach Inicjatywy Avengers można rozgrywać solo (w towarzystwie komputerowej drużyny) lub w grupie maksymalnie czterech graczy*, wcielając się w rolę dowolnego bohatera z listy.

„Zasadniczo, Marvel’s Avengers to gra opowiadająca o nadziei w superbohaterskim uniwersum” – powiedział Shaun Escayg, dyrektor kreatywny Marvel’s Avengers ze studia Crystal Dynamics. – „Naszą historię opowiadamy z perspektywy Kamali Khan, znanej również jako Ms. Marvel, niepoprawnej optymistki, która wykorzystuje swoją pasję, wrodzoną ciekawość, dar intelektu oraz rosnące moce, by ujawnić światowy spiek, co ostatecznie prowadzi do ponownego zgromadzenia i odbudowania potęgi Avengersów”.

Aby umożliwić graczom kontynuowanie bohaterskich doświadczeń, historia Marvel’s Avengers będzie z czasem rozwijana dzięki nowym wątkom fabularnym, w których znajdą się nowi bohaterowie, złoczyńcy, nowe typy misji, regiony, przedmioty i wiele innych elementów, a wszystko to bez dodatkowych kosztów dla graczy posiadających wersję podstawową. Nowe historie przez kilka najbliższych lat będą pchać narrację Marvel’s Avengers naprzód, a nowe misje będą dostępne dla całej listy grywalnych bohaterów.

Fani nie będą musieli długo czekać na nową zawartość. Pierwszą popremierową zawartość, która w całości skupi się na Kate Bishop oraz jej dobrze znanym mentorze Clincie Bartonie, znanym również jako Hawkeye, gracze otrzymają zaledwie kilka tygodni po premierze w postaci tajemniczych misji tachionowych. Operacja Kate, „AIM na celowniku”, rozpocznie się w drugiej połowie października i będzie zawierać nowego złoczyńcę oraz nową tajemnicę. Kate, olimpijska gimnastyczka i mistrzyni łucznictwa, posiada własny zestaw umiejętności bohaterskich, strojów i eliminacji do odblokowania, podobnie jak wszyscy podstawowi bohaterowie.

„AIM na celowniku” rozpoczyna się niedługo po wydarzeniach z kampanii „Ponowne zgromadzenie” i stanowi zaledwie pierwszą połowę wątku fabularnego obu Hawkeye’ów. Historia Hawkeye’a Clinta Bartona zostanie zaprezentowana w listopadzie i przygotuje graczy na dalsze wydarzenia. Wszystkie nowe misje będzie można rozegrać wszystkimi bohaterami, a cała nowa zawartość, wliczając w to bohaterów, złoczyńców, tryby gry, misje, wyposażenie i pozostałe elementy, zostaną udostępnione posiadaczom podstawowej wersji Marvel’s Avengers za darmo.

Gracze w Marvel’s Avengers będą mogli personalizować najpotężniejszych bohaterów Ziemi na wiele sposobów. Chociaż każdy z superbohaterów posiada wyjątkowy zestaw mocy, można ich różnorodnie konfigurować dzięki wyposażeniu i zdolnościom, przez co ich styl rozgrywki będzie diametralnie inny. Każdy bohater posiada dynamiczny system kombinacji, zdolności wewnętrznych oraz zdolności popisowych do odblokowania i personalizacji – tworząc niektóre z nich, inspirowaliśmy się 80-letnią historią uniwersum Marvela ze wszystkich dostępnych mediów, inne zaś stworzyliśmy specjalnie na potrzeby gry.
Gracze będą mogli skorzystać również z ukochanych przez fanów, klasycznych strojów. Mamy więc zbroję Iron Mana z historii Grzech pierworodny z 2014 r. oraz Donalda Blake’a, będącego ukłonem w stronę alter ego Thora, który pojawił się po raz pierwszy w zeszycie 83 Journey Into Mystery w 1962 r.

Gra Marvel’s Avengers będzie dostępna na konsole PlayStation®5 oraz Xbox Series X po premierze tych konsol w 2020 roku. Gracze posiadający wersję gry z obecnej generacji konsol będą mogli ulepszyć ją do wersji z nowej generacji za darmo, niezależnie od tego, czy będą przesiadać się z PlayStation 4 na PlayStation 5, czy też z Xbox One na Xbox Series X. Ci, którzy przejdą na nową generację konsol, będą mogli łatwo przenieść swoje profile oraz postępy, dzięki czemu rozgrywkę wznowią w miejscu, gdzie ją przerwali. Co więcej, możliwa będzie rozgrywka międzygeneracyjna, co oznacza, że gracze z PS5™ będą mogli grać ze znajomymi z PS4™, a gracze Xbox Series X zagrają ze swoimi znajomymi z Xbox One.

Gra Marvel’s Avengers otrzymała klasyfikację wiekową 16+ w systemie PEGI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *