WYSTARTOWAŁY ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWE CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE

Gry
środa, 04 maja 2016 589 Wyświetleń 0 Komentarzy
WYSTARTOWAŁY ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWE CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE
WYSTARTOWAŁY ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWE CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE

Warszawa, 2 maja 2016

Premierę najnowszej serii Call of Duty zapowiedziano na 4 listopada.

Call of Duty powraca do swych korzeni z klasyczną, epicką bitwą między dwiema armiami na skalę, jakiej nie widzieliśmy jeszcze w tej ustanawiającej rekordy sprzedaży serii. Światowa premiera Call of Duty: Infinite Warfare będzie mieć miejsce 4 listopada, porywając graczy do udziału w opowieści, która po raz pierwszy w historii serii wyniesiona zostanie ponad powierzchnię Ziemi, w szerokie przestrzenie naszego Układu Słonecznego.

6d253407-45b9-4dcc-8043-1a2e7dcd419d.jpg
Call of Duty: Infinite Warfare dostępna będzie również jako Infinite Warfare Legacy Edition, która zawierać będzie Call of Duty: Modern Warfare Remastered – powrót do pełnej kampanii oraz 10 map multiplayer cenionego przez graczy Call of Duty 4: Modern Warfare, teraz w pełnym blasku HD. Obie wersje będą dostępne na PS4, Xbox One i PC.

– W tym roku oddajemy cześć dziedzictwu Call of Duty jednocześnie zabierając graczy w niesamowitą, zupełnie nową podróż – powiedział Eric Hirshberg, CEO Activision Publishing. – Call of Duty: Infinite Warfare to nowa, śmiała kreacja zespołu, który stworzył oryginalne Call of Duty and Modern Warfare, oraz przygoda tak szalenie epicka, że mogła mieć miejsce jedynie w świecie Call of Duty. Call of Duty: Modern Warfare Remastered to z kolei jedna z najbardziej kochanych gier wszech czasów odrodzona dla nowej generacji sprzętu i graczy. Z wielkim pietyzmem zremasterowaliśmy ją, nadając całkiem nowy poziom graficznej wierności i realizmu, który nie był osiągalny w czasach oryginalnej premiery. To będzie świetny rok dla graczy w Call of Duty!

– Wraz z Call of Duty: Infinite Warfare przenosimy serię w miejsca, których fani nie mieli możliwości dotąd doświadczyć – powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward. – Z jednej strony mamy tu rasową, twardo stąpającą kamaszami po ziemi żywą historię wojenną, z jakich znane jest Call of Duty. Z drugiej, futurystyczna sceneria odkrywa przed graczami przygodę o niespotykanych proporcjach, zapewniając przy tym niesamowitą, innowacyjną rozgrywkę i nowe doświadczenia dla fanów serii. A wszystko to zapewni piekielnie dużo dobrej zabawy.

29cd624f-553d-4671-9199-104a249f8f96.jpg
Call of Duty: Infinite Warfare posłuży się bogatą historią, by stworzyć pełną i angażującą gracza narrację. Infinity Ward odkrywa zupełnie nowe horyzonty podnosząc w opowieści kwestię ciężaru dowodzenia i związanej z nim odpowiedzialności. W czasie desperacji i przytłaczającego konfliktu gracz, jako Kapitan własnego okrętu wojennego, musi objąć dowództwo i stawić czoła nieugiętemu wrogowi. Doświadczeni żołnierze zostają rzuceni w niespotykane okoliczności, które stanowić będą sprawdzian ich wyszkolenia i hartu ducha, zmuszając ich by nauczyli się prowadzić podkomendnych i podejmować trudne decyzje, niezbędne do osiągnięcia zwycięstwa. Nowe Call of Duty wprowadza również imponujące, niewidziane wcześniej scenerie, nowy arsenał i wyposażenie oraz nowatorskie umiejętności przypisane do gracza. Cała kampania – od poziomu starć piechoty, po pilotaż super-szybkich kosmicznych myśliwców – stanowi jeden ciąg doświadczeń, z nielicznymi momentami doczytywania i dostarczy wielu tak kochanych przez fanów serii scen, które ze względu na swoją skalę oraz na ładunek emocjonalny, na długo utkwią w pamięci.

W sferze rozgrywki online Call of Duty: Infinite Warfare zapowiada uderzenie z maksymalną mocą. Tryb dla wielu graczy kładzie nacisk na walkę w zwarciu na linii frontu, wprowadzając nowe rozwiązania w ewolucji systemu sterowania serii Call of Duty. Dodatkowo, Infinite Warfare przedstawi oryginalny kooperacyjny tryb Zombie, który zabierze graczy na szaloną wyprawę przez nową historię, wprowadzając unikatowe rozwiązania w rozgrywce i mechanice gry. Więcej szczegółów na temat trybu wieloosobowego i trybu Zombie zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

8804c99e-7a80-425f-aa9e-8ff0f9163707.jpg
Jeden z najlepiej przyjętych przez recenzentów i najcieplej wspominany przez graczy tytułów w serii, Call of Duty 4: Modern Warfare jest obecnie remasterowany z myślą o konsolach obecnej generacji. Decyzję tę zainspirowało niesłabnące zainteresowanie społeczności. Rolę producenta wykonawczego nowej wersji objęło Infinity Ward, a wykonawcą projektu jest Raven Software. Call of Duty: Modern Warfare Remastered rzuca gracza w środek współczesnego thrillera akcji pełnego mrożących krew w żyłach zwrotów akcji, które zapewniły grze status jednej z najlepiej ocenianych produkcji w historii rozrywki elektronicznej.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered na sprzęcie bieżącej generacji będzie mogło pochwalić się pełną życia grafiką, z kompletem ulepszonych tekstur o wyższej rozdzielczości i szczegółowości, dynamicznym oświetleniem, nowym systemem cząsteczek, podrasowaną animacją i muzyką, oszałamiającym udźwiękowieniem i wieloma innymi smaczkami. Fani raz jeszcze przeżyją całą pamiętną kampanię, podróżując po świecie z kapitanem Pricem, Gazem i Soapem przez szereg misji z oryginalnej gry, takimi jak “All Ghillied Up”, “Charlie Don’t Surf”, i “Crew Expendable”. Gracze doświadczą również wieloosobowego trybu online, który na nowo zdefiniował Call of Duty wprowadzając kill-streaki, punkty doświadczenia, Prestiż i inne popularne rozwiązania. Gracze zmierzą się w zaciętej walce na 10 ulubionych mapach z oryginalnego trybu wieloosobowego, wśród których ujrzą klasyki takie jak “Crash”, „Backlot”, czy „Crossfire”.

– Oryginalny Modern Warfare nieodwracalnie podniósł poprzeczkę dla wszystkich gier wideo i zawsze będzie wspominany jako jedna z najlepszych gier. To zaszczyt móc tworzyć remaster takiego tytułu. Jesteśmy całkowicie oddani wiernemu przeniesieniu tego klasycznego tytułu dla fanów Call of Duty grających na obecnej generacji konsol – oświadczył Brian Raffel, szef Raven Software.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *