WYRUSZ W EMOCJONALNĄ PODRÓŻ W SEA OF SOLITUDE. GRA JUŻ DOSTĘPNA NA PS4, XBOX ONE oraz PC

Newsy
piątek, 05 lipca 2019 586 Wyświetleń 0 Komentarzy
WYRUSZ W EMOCJONALNĄ PODRÓŻ W SEA OF SOLITUDE. GRA JUŻ DOSTĘPNA NA PS4, XBOX ONE oraz PC

5 lipca 2019 – wyrusz w podróż przez piękny i zarazem straszliwy świat, by stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Gra Sea of Solitude jest dostępna od dzisiaj w dystrybucji cyfrowej na PlayStation®4, Xbox One oraz w sklepie Origin™ na PC. Gracze muszą pomóc Kay, młodej kobiecie, która wyrusza w podróż przez tajemnicze, zatopione miasto, by pokonać swoją wewnętrzną samotność. To głęboko poruszająca opowieść o ciemności i świetle, która ma złapać graczy za serce, snując osobistą historię o trudach życia w odosobnieniu.

Dzięki wyjątkowym spotkaniom z różnymi straszliwymi potworami, Kay stawi czoła emocjonalnym wyzwaniom, by odkryć prawdę na temat siebie samej. Podczas gdy wody będą unosić się i opadać, oddając jej stan ducha, Kay pozna intymne historie tych potworów i dowie się więcej o sobie samej, by raz na zawsze pozbyć się skażonych wspomnień. Imponujący styl graficzny i dynamiczne środowisko pomoże ci zwizualizować sobie emocje postaci, w miarę jak Kay będzie odkrywać światło i wprowadzać kolory do ponurego i burzliwego metaforycznego świata wokół niej.

Sea of Solitude to innowacyjna gra EA Original stworzona przez 12-osobowy zespół z Jo-Mei Games, niezależne studio z Berlina w Niemczech. Sea of Solitude to pierwszy oryginalny projekt tego studia, którego inspiracją były własne doświadczenia twórców z samotnością. Inspirująca narracja tej fabularnej gry przygodowej sprawia, że jest to niezapomniane doświadczenie i kolejny ekscytujący tytuł stworzony pod egidą programu EA Originals.

Gra Sea of Solitude posiada oznaczenie PEGI 12 i jest dostępna na konsole PlayStation®4, Microsoft Xbox One, a także na komputery PC za pośrednictwem Origin™. Abonenci Origin Access Premier już teraz mogą pobrać grę w ramach abonamentu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *