Wyjątkowa oferta na konsolę PlayStation 4!

Newsy
poniedziałek, 13 maja 2019 680 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wyjątkowa oferta na konsolę PlayStation 4!

Od dzisiaj w sklepach stacjonarnych i internetowych wybranych sieci handlowych, PlayStation 4 Slim 500GB będzie dostępne w wyjątkowej cenie od 949 zł. Dodatkowo, osoby które kupią PS4 mogą dokonać zakupu kontrolerów DualShock 4 taniej o 20%.

PlayStation 4 – najlepsze miejsce do grania!

Konsola, która zadebiutowała pod koniec 2013 roku, do tej pory sprzedała się w ilości ponad 91 milionów egzemplarzy na całym świecie[1]. PlayStation 4, w wersji Slim, o pojemności 500GB, umożliwia granie w wielokrotnie nagradzane ekskluzywne tytuły Sony Interactive Entertainment, takie jak: Uncharted 4, God of War, Marvel’s Spider-Man, a także najnowszy hit, który swoją premierę miał 26 kwietnia – Days Gone.

PlayStation to również grono ponad 90 milionów aktywnych użytkowników PlayStation Network, a także PlayStation Plus, którego stała subskrypcja pozwala graczom na wspólną rozgrywkę w sieci, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store i co najmniej dwie darmowe gry w każdym miesiącu.

Komunijna oferta na konsolę PlayStation 4 500GB dostępna jest u wybranych partnerów handlowych. Linki do wyjątkowych ofert znajdują się poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *