Wszędzie Prima Aprilis, a my #GramyNaSerio

Newsy
środa, 01 kwietnia 2020 370 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wszędzie Prima Aprilis, a my #GramyNaSerio

Z okazji 1 kwietnia przygotowaliśmy specjalną promocję. Dzięki niej bilety na kolejną edycję PGA można nabyć w zdecydowanie niższej cenie!

1 kwietnia to dzień żartów, zmyślonych wiadomości i wielu dowcipów. Dziś jednak jesteśmy zupełnie poważni i #GramyNaSerio. Przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której bilety na tegoroczną edycję Poznań Game Arena można nabyć
po obniżonych cenach. To nie żarty!

Promocja dotyczy wszystkich wejściówek, zarówno tych na VIP DAY, jak i na „dni dla publiczności” (sobota i niedziela). Czekają na Was 33 bilety tańsze o 33% oraz 50 biletów na „dni dla publiczności” przecenione o 50%. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę platformy biletowej ToBilet.pl (bit.ly/GramyNaSerio). Przy zakupie biletów należy wybrać hasło rabatowe odpowiadające wybranym wejściówkom. W przypadku biletów na VIP Day jest to GramyNaSerioPiątek, na sobotę – GramyNaSerioSobota, na niedzielę – GramyNaSerioNiedziela.

Promocja trwa do niedzieli lub do wyczerpania puli. Nie zwlekajcie i już dziś zapewnijcie sobie udział w największych targach gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *