Wrześniowa oferta PlayStation Plus – Batman: Arkham Knight i Darksiders III!

Newsy
czwartek, 29 sierpnia 2019 603 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wrześniowa oferta PlayStation Plus – Batman: Arkham Knight i Darksiders III!

Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: Batman: Arkham Knight i Darksiders III, czyli ciąg dalszy przygód Mrocznego Rycerza z Gotham, a także kolejna odsłona popularnego slashera. Obie gry zostały docenione przez krytyków za rozbudowane tryby single player. Oferta o łącznej wartości ponad 320 PLN będzie aktywna w PlayStation Store od 3 sierpnia od godziny 11:00.

Batman: Arkham Knight

Propozycja dla wszystkich fanów komiksowych super bohaterów. Najnowsza odsłona kultowej gry to dzieło studia Rocksteady, odpowiedzialnego za dwie pierwsze gry serii Batman. Na graczy czeka rozbudowany tryb walki pozwalający na znokautowanie kilku przeciwników w tym samym momencie, a także zmodyfikowany system kontry. Fani Mrocznego Rycerza szczególnie docenią wprowadzenie Batmobilu, dzięki któremu można się szybko przemieszczać po mieście Gotham.

Darksiders III

W kolejnej odsłonie popularnej gry akcji, gracze wcielą się w postać Furii. W przeciwieństwie do poprzednich części główna bohaterka nie jest jednym z Jeźdźców Apokalipsy. Zadaniem każdego z graczy będzie pokonanie siedmiu grzechów głównych i przywrócenie ładu na Ziemi. Gra dzięki efektownym walkom, komiksowej oprawie graficznej, a także postapokaliptycznym obrazom dostarczy mnóstwo emocji.

PlayStation Plus – informacje

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów oraz 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *