World of Warships: Legends na konsolach – nowa aktualizacja z brytyjskimi lotniskowcami, świeżą kampanią, współpracą z Warhammerem 40,000 i wiele więcej!

Newsy
poniedziałek, 08 listopada 2021 340 Wyświetleń 0 Komentarzy
World of Warships: Legends na konsolach – nowa aktualizacja z brytyjskimi lotniskowcami, świeżą kampanią, współpracą z Warhammerem 40,000 i wiele więcej!

Legendarna brytyjska flota dostaje skrzydeł!

Jedna z najważniejszych sił II Wojny Światowej rozwija w pełni skrzydła. Na szerokie wody wypływają brytyjskie lotniskowce – Hermes, Furious i Implacable wraz z nowym kapitanem Denisem Boydem. Nowością, jakie te jednostki wprowadzą na morza i oceany są zdolności przeprowadzania nalotów dywanowych! 

Nowa kampania.

Nowa kampania z misjami do wykonania będzie trwała przez 6 tygodni i zawiera 120 poziomów. Za przejście każdego z nich otrzymujemy nagrody, a głównymi atrakcjami będą francuski niszczyciel Siroco po dojściu do poziomu 40. oraz niemiecki krążownik Mainz na samy końcu kampanii. Oba okręty otrzymacie z wykupioną przepustką Admiralty backing.

Alternatywna linia rosyjskich krążowników dostępna do wynalezienia.

Dostępne wcześniej we wczesnym dostępie rosyjskie krążowniki Kotovsky, Gorky i Tallinn są już przeniesione do normlanego drzewka rozwoju i każdy zainteresowany gracz może je wynaleźć. A warto gdyż ich pociski latają płasko nad taflą wody, maja sonari torpedy – dobre do różnych zadań na wszystkich poziomach doświadczenia. Linię zamyka krążownik Riga z potężnymi działami 220 mm.

Współpraca z Warhammerem 40,000

Druga część współpracy z legendarną marką Warhammer 40,000 dotarła i na konsole. Dwa nowe, tematyczne okręty The Cross of Dorn Kosmicznych Marines i Smasha Orków  dotarły, każdy z dedykownym dowódcą. Poza tym można liczyć na okazjonalne kamuflaże, flagi oraz symbole oraz kontenery z zawartością.

Wreszcie, dla tych którzy lubią rywalizację odbędą się trzy sezony bitew rankingowych dla poziomów V, VI i VII bez dodatkowych mechanik oraz lotniskowców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *