WORLD OF WARCRAFT: LEGION ROZPALA WYOBRAŹNIĘ

Gry
piątek, 09 września 2016 524 Wyświetleń 0 Komentarzy
WORLD OF WARCRAFT: LEGION ROZPALA WYOBRAŹNIĘ

Nowe rozszerzenie Blizzarda do największej fabularnej gry sieciowej wyrównuje rekord sprzedaży w dniu premiery i sprzedaje się w liczbie 3,3 miliona kopii. Bohaterowie Hordy i Przymierza z całego świata jednoczą siły – World of Warcraft notuje najwyższą liczbę jednocześnie grających od czasów dodatku Cataclysm. Dystrybutorem gry jest cdp.pl.

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera World of WarcraftLegion, szóstego dodatku do bestsellerowej i nagradzanej fabularnej gry sieciowej Blizzard Entertainment. Azeroth stanęło na skraju zniszczenia, a bohaterowie z całego świata zostali wezwani, aby przegnać armie Płonącego Legionu.

Dzisiaj spółka Blizzard ogłosiła, że gracze tłumnie stawili opór siłom ciemności i już w pierwszym dniu po premierze liczba sprzedanych kopii Legionu osiągnęła poziom 3,3 miliona, wyrównując tym samym rekord poprzednich dodatków i czyniąc z najnowszego tytułu Blizzarda jedną z najszybciej sprzedających się gier PC w historii. Ponadto w tygodniu premiery liczba osób jednocześnie grających w World of Warcraft osiągnęła najwyższy poziom od 2010 roku, czyli od premiery dodatku Cataclysm. Tym samym gracze z całego świata zjednoczyli siły i zadali pierwszy, poważny cios spaczonym najeźdźcom. Ale bitwa dopiero się rozpoczęła.

– Z wielką przyjemnością obserwujemy jak miliony graczy polują na demony, wzmacniają artefakty i odkrywają nowe strefy w dodatku Legion – powiedział Mike Morhaime, dyrektor generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Ciężko pracowaliśmy, aby był to najlepszy z dotychczasowych dodatków do World of Warcraft i w kolejnych miesiącach, w miarę rozwoju epickiej fabuły Legionu, udostępnimy graczom jeszcze więcej zawartości.

Tymczasem, kiedy gracze angażują się w walkę z pierwszą falą demonicznych najeźdźców, trwają już prace nad kolejnym fascynującym rozdziałem Legionu. W zeszły weekend, podczas konwentu PAX West, Blizzard ujawnił nowe szczegóły na temat zawartości do najnowszego dodatku, która pojawi się w aktualizacji 7.1 zatytułowanejReturn to Karazhan (Powrót do Karazhanu). Gracze znajdą tam opracowany od nowa jeden z najpopularniejszych rajdów z World of Warcraft i będą mogli zbadać rozległe, przeznaczone dla pięciu osób mityczne podziemia, zmierzyć się ze znanymi przeciwnikami z przeszłości Karazhanu, a także natrafić po drodze na wiele niespodzianek i zwrotów akcji. Aktualizacja obejmować będzie również nowy zestaw zadań, które toczyć się będą na przestrzeni kilku tygodni w upadłym mieście nocnych elfów, Suramarze, jak również nowy rajd: Trial of Valor (Próby odwagi), który wyśle graczy głęboko do podziemnego świata wrykuli – Helheimu.

Aplikacja WoW Legion Companion jest już dostępna
We wtorek spółka Blizzard udostępniła również darmową aplikację WoW Legion Companion, która zapewnia graczom przebywającym poza Azeroth nowy sposób na kontynuowanie przygód na Zniszczonych Wyspach. Dzięki aplikacji będzie można zarządzać misjami w Siedzibie Klasowej i śledzić dostępność zadań publicznych, co powinno ułatwić planowanie przygód z dala od komputera. Aplikacja WoW Legion Companion dostępna jest już za darmo na urządzeniach przenośnych z systemami iOS i Android i pomoże bohaterom na bieżąco trzymać w ryzach spaczenie Płonącego Legionu.

O dodatku World of Warcraft: Legion
W World of Warcraft: Legion obrońcy Azeroth muszą wyruszyć na wyprawę w celu odkrycia mitycznych tajemnic Zniszczonych Wysp, odszukać i użyć artefakty – oręż o legendarnej mocy, a także zebrać podobnych sobie czempionów sprawy w Siedzibach Klasowych. W tej czarnej godzinie muszą także zawrzeć zakazany pakt z Illidarami, czyli wygnanymi łowcami demonów, spaczonymi uczniami przerażającego Illidana Zdrajcy. Jeśli bohaterowie Azeroth nie wypełnią swej misji… spłoną całe krainy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.