Wolfenstein: Youngblood | Data premiery, nowy zwiastun z rozgrywką w polskiej wersji!

Newsy
środa, 27 marca 2019 585 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wolfenstein: Youngblood | Data premiery, nowy zwiastun z rozgrywką w polskiej wersji!

Pewien mądry człowiek powiedział kiedyś: „Sporo można zrobić z siekierą i nazistą”. Wyobraź sobie tylko, ile ty i twój znajomy zdziałacie razem dwiema siekierami.

Na szczęście nie musisz już nadwyrężać swojej wyobraźni. Już 26 lipca 2019 r. na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch trafi Wolfenstein: Youngblood – pierwsza współczesna kooperacyjna przygoda w świecie Wolfensteina stworzona przez MachineGames we współpracy z Arkane.

W Wolfenstein: Youngblood ty i twój znajomy przeniesiecie się do Paryża lat 80. i jako córki bliźniaczki B.J.-a Blazkowicza, Jess i Soph, stawicie czoła wojennej machinie Rzeszy. Terroryzuj defilujących nazistów, współpracując ze znajomym lub z towarzyszem sterowanym przez SI, aby pokonać wroga i odnaleźć zaginionego ojca.

 

DELUXE EDITION – zaproś znajomego, by zagrał z tobą za darmo dzięki systemowi Buddy Pass

Wilki polują razem. System Buddy Pass umożliwi osobom, które kupią Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition, wspólną zabawę ze znajomym, nawet jeśli nie posiada on gry. Właściciele Deluxe Edition będą mogli wykorzystać Buddy Pass, by zaprosić do gry znajomego, umożliwiając mu pobranie i zabawę w Wolfenstein: Youngblood za darmo tak długo, jak długo znajomy grać będzie u boku właściciela Deluxe Edition. Osoby korzystające z darmowego dostępu do gry dzięki zaproszeniu Buddy Pass będą mogły w każdej chwili kupić swój własny egzemplarz gry, by bawić się w pojedynkę lub z innymi graczami za pośrednictwem sieci. Deluxe Edition zawiera również zestaw świetnych dodatków kosmetycznych, w tym Cyborg Skin Pack, dzięki któremu siostry zyskają eleganckie i onieśmielające tytanowe wersje swoich pancerzy wspomaganych, broni palnej, noży bojowych i toporków.

 

DODATKI DO ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWEGO

Gracze, którzy zamówią Wolfenstein: Youngblood przed premierą, otrzymają dodatki kosmetyczne zawarte w Wolfenstein: Youngblood Legacy Pack. Legacy Pack zawiera najbardziej znane stroje i uzbrojenie B.J.-a z poprzednich odsłon serii Wolfenstein, w tym:

  • Pancerz wspomagany z kurtką z Wolfenstein II: The New Colossus
  • Pancerz wspomagany z mundurem amerykańskiej armii B.J.-a
  • Rurę z Wolfenstein: Old Blood
  • Nóż z Wolfenstein: Old Blood
  • Zestaw skórek z II wojny światowej dla każdej broni dystansowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.