Wkrocz do świata magów w którym wszystko jest możliwe | Premiera książki „Papierowy Mag” już 3 czerwca

Newsy
wtorek, 05 maja 2020 418 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wkrocz do świata magów w którym wszystko jest możliwe | Premiera książki „Papierowy Mag” już 3 czerwca

Wybierz się w niesamowitą podróż do świata magów w którym wszystko jest możliwe.

Ceony Twill całe życie marzyła o tym, aby zajmować się magią metalu. Niestety pochodziła z biednej rodziny i niewiele brakowało, a o Szkole dla Magów Tagis Praff mogłaby tylko śnić.  Na szczęście znalazł się tajemniczy i hojny darczyńca, który opłacił jej naukę.

Dziewczyna, aby dowieść swojej wartości, ukończyła szkołę z wyróżnieniem i kiedy była gotowa starać się o stanowisko Wytapiacza, dowiedziała się, że brakuje osób na  Papierowych Magów. Szkoła wytypowała właśnie Ceony, która miała szkolić się pod okiem ekscentrycznego Emery’ego Thane’a. Dziewczyna musi zostać Składaczem i opanować jeden z najnudniejszych materiałów na świecie. Już nawet magia gumy brzmi bardziej ekscytująco! Okazuje się, że Emery ma w sobie coś przyciągającego i uroczego, przez co Ceony z każdym dniem zaczyna przychylniej patrzeć na magię papieru a nawet zaczyna ją lubić.

Niestety wszystko zaczyna się psuć, kiedy do domu, w którym szkoli się Ceony, włamuje się piękna i niebezpieczna kobieta, władająca zakazaną magią ciała. Jako Wycinacz, kradnie serce Emery’ego i ucieka, zanim ktokolwiek zdąży zareagować.

Teraz wszystko zależy od Ceony. Czy zdąży uratować swojego nauczyciela i odzyska jego ciało, zanim będzie za późno?

Premiera: 3 czerwca 2020

Charlie N. Holmberg – urodzona w Salt Lake City Charlie została wychowana na fankę serii Star Trek wraz z trzema siostrami, z których wszystkie noszą chłopięce imiona. Oprócz bycia autorką powieści fantasy jest także redaktorką. Absolwentka Uni- wersytetu Brighama Younga, gra na ukulele, ma zbyt wiele par okularów i liczy, że pewnego dnia będzie miała także psa. Papierowy mag to jej debiutancka powieść i pierwszy tom zagadkowej serii eksplorującej świat magów, którzy ożywają materiały stworzone przez człowieka. Obecnie mieszka z rodziną w Utah.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *