Wiosenna wyprzedaż w PlayStation Store rozpoczyna się właśnie dziś!

Newsy
środa, 03 kwietnia 2019 500 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wiosenna wyprzedaż w PlayStation Store rozpoczyna się właśnie dziś!

Właśnie dziś, promocją zostały objęte zupełnie nowe tytuły, które można zakupić ze znaczącymi rabatami. Początek wiosny to idealny moment na odświeżenie swojej biblioteki gier, a PlayStation wyciąga pomocną dłoń i ma przyjemność przedstawić największe tytuły w niezwykle atrakcyjnych cenach. Warto również nadmienić, że dodatkowy rabat na wybrane gry otrzymają aktywni subskrybenci PlayStation Plus.

Wiosna w PlayStation Store

Wyprzedaż, która rozpoczyna się dzisiaj (4 kwietnia), o godz. 11:00, obejmuje rabaty przekraczające 60% obniżki na największe hity dostępne w PlayStation Store, m.in. przygody bujającego się po mieście Spider-Mana, rzut oka na konflikt między Spartą i Atenami, rozpracowanie fanatycznego kultu religijnego w stanie Montana, a także niezwykle filmowa opowieść o androidach. Lista największych hitów na PlayStation 4 objętych wiosenną wyprzedażą prezentuje się następująco:

  • Marvel’s Spider-Man: 169 PLN zamiast 289 PLN – 41% zniżki
  • Far Cry 5: 79 PLN zamiast 289 PLN – 72% zniżki
  • Assassin’s Creed Odyssey: 145 PLN zamiast 289 PLN – 49% zniżki
  • Grand Theft Auto V Premium Online Edition: 51 PLN zamiast 169 PLN – 69% zniżki
  • Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition: 124 PLN zamiast 289 PLN – 57% zniżki

i wiele innych.

Wszystkie szczegóły dotyczące wiosennej wyprzedaży, obejmującej największe hity na PlayStation 4, można znaleźć pod tym linkiem. Wyprzedaż zakończy się w środę, 1 maja o godzinie 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *