Wielkie święto fanów DRAGON BALL – zapowiedziano wydarzenie DRAGON BALL Games Battle Hour 2022

Newsy
środa, 22 grudnia 2021 325 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wielkie święto fanów DRAGON BALL – zapowiedziano wydarzenie DRAGON BALL Games Battle Hour 2022

Firma BANDAI NAMCO Europe zapowiedziała DRAGON BALL Games Battle Hour 2022 – wydarzenie online transmitowane na żywo na całym świecie 19 i 20 lutego 2022 (z wyłączeniem niektórych krajów i regionów) przy wsparciu SHUEISHA Inc. oraz TOEI ANIMATION CO., LTD.

Wydarzenie transmitowane będzie w dwóch terminach:

  • 19 lutego od 1:00 do 6:00
  • 19 lutego od 18:00 do 2:00 20 lutego

Po pierwszej udanej odsłonie DRAGON BALL Games Battle Hour, która odbyła się w lutym 2021 roku, kolejna edycja będzie obfitowała w jeszcze więcej informacji na temat mangi, animacji, gier wideo, figurek oraz wielu innych rzeczy jakie DRAGON BALL ma do zaoferowania.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się również kilka turniejów i pojedynków, w tym Mistrzostwa Świata w DRAGON BALL FighterZ. Udział w mistrzostwach wezmą zwycięzcy wyłonieni w ramach Finałów Regionalnych jakie odbywały się w Europie, Japonii i Ameryce Północnej. Z kolei w DRAGON BALL SUPER CARD GAME rozegrany zostanie mecz marzeń pomiędzy zwycięzcą „Mistrzostw Świata 2021”, a zwycięzcą z poprzedniej edycji DRAGON BALL Games Battle Hour. Odbędzie się również wydarzenie związane z SUPER DRAGON BALL HEROES, podczas którego 6 graczy z Japonii stanie do rywalizacji 3 vs 3, a do DRAGON BALL LEGENDS zostanie ponownie dostarczony specjalny program.

Podczas DRAGON BALL Games Battle Hour 2022 odbędzie się również kilka innych wydarzeń. Między innymi zespół deweloperów poprowadzi teleturniej, w którym uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą z gier DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE i DRAGON BALL LEGENDS. A podczas „DBXV2 Super Fashion Show” 16 najlepszych projektantów mody zaprezentuje swoje prace w DRAGON BALL XENOVERSE 2.

Oprócz wydarzeń widzowie mogą liczyć również na wiele informacji dotyczących innych projektów ze świata DRAGON BALL. Podczas DRAGON BALL Games Battle Hour 2022 widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat filmu DRAGON BALL SUPER: SUPER HERO, przy tworzeniu którego udział bierze Akira Toriyama. Nie zabraknie również dodatkowych informacji oraz spotkania z producentem niedawno ogłoszonej gry DRAGON BALL: THE BREAKERS. Zaprezentowany zostanie również program „Dokkan DATA 2022” będący podsumowaniem siedmiu lat DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE.

Jednak informacje dotyczące gier i innych produkcji DRAGON BALL to nie wszystko. Podczas „How to” zostanie przedstawiony poradnik dla fanów, jak robić najlepsze zdjęcia ich ulubionych figurek „Dragon Stars Series” i „S.H.Figuarts”. Na scenie pojawi się mistrz chińskiej kuchni, który w specjalnym programie kulinarnym „KAKAROT COOKING” odtworzy dania z DRAGON BALL Z: KAKAROT. Ponadto, w ramach „DRAGON BALL Games Battle Hours MASTERPIECE FUSION” dwóch artystów będzie tworzyć w czasie rzeczywistym rzeźby Goku i Vegety, a różne postacie ze świata DRAGON BALL zostaną ożywione w „DRAGON BALL ART CHALLENGE” za pomocą zwykłych przedmiotów takich jak balony, kostka Rubika© czy pudełka na lunch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *