Galerie

Wielkie otwarcie Cinema City Galeria Północna

piątek, 15 września 2017 2731 Wyświetleń 0 Komentarzy

W czwartek, 14 września zostało otwarte nowe kino na warszawskiej Białołęce – Cinema City Galeria Północna. Jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos.
Cinema City Galeria Północna to kino na najwyższym europejskim poziomie, nowoczesne i zaawansowane technologicznie. Posiada 11 klimatyzowanych sal z wygodnymi fotelami, w których zmieści się ponad 2 000 widzów, a także bar z kinowymi przekąskami oraz kawiarnię Cinema Café, w której miłośnicy dobrej kawy i dobrych filmów będą mogli sięgnąć na półkę, wybrać i poczytać książki o tematyce filmowej. Cinema City, jako pionier innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, takich jak kina IMAX czy sale ŠKODA 4DX, udostępni teraz widzom salę z systemem dźwiękowym Dolby Atmos.

– System dźwiękowy Dolby Atmos przemienia seans kinowy w niezwykłe przeżycie filmowe, gdyż każdy głośnik jest niezależnym źródłem dźwięku. Dolby Atmos dosłownie „wrzuca” widza w sam środek akcji i przez to dostarcza mu niesamowitych emocji. Dzięki licznym głośnikom, rozmieszczonym w strategicznych miejscach wokół sali oraz nad głowami widzów, dźwięk dociera do każdego miejsca na widowni, wypełniając salę kinową i opływając widza ze wszystkich stron. Powoduje to, że dźwięki akcji, rozmowy bohaterów i muzyka filmowa tworzą pełniejszą, głębszą i bardziej stymulującą zmysły warstwę audio. To kompletnie nowa jakość rozrywki, którą oferujemy warszawiakom – mówi Izabela Karolczyk – Szafrańska, Dyrektor Marketingu i PR w Cinema City Poland.

Rynek kinowy w Polsce rozwija się dynamicznie, a Cinema City Galeria Północna jest już 34. kinem sieci Cinema City w Polsce. Nowe kino ma za zadanie zapewnić dobrą rozrywkę dla mieszkańców Białołęki, Tarchomina i okolicznych, podwarszawskich miejscowości.

– Od dawna brakowało w tej części miasta rozrywkowej przestrzeni, a Cinema City Galeria Północna jest odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi dotyczące sfery kultury. Miło spędzą tu czas zarówno studenci, jak i rodziny z dziećmi – komentuje Agnieszka Berkowicz, Dyrektor Działu Sprzedaży w Cinema City Poland.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz komfort oglądania to cechy charakterystyczne dla sieci kin Cinema City, która zapewnia widzom najwyższej jakości obraz i dźwięk. W repertuarze kina Cinema City Galeria Północna znajdą się najważniejsze nowości polskiego i światowego kina. Na widzów czekają także specjalne pokazy przedpremierowe i długo oczekiwane premiery, które dostarczą niezapomnianych przeżyć filmowych, m.in.  „Kingsman: Złoty Krąg”, a także wiele innych, które będzie można obejrzeć w Dolby Atmos.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *