Więcej informacji o drugim dodatku do Metro Exodus

Newsy
środa, 29 stycznia 2020 460 Wyświetleń 0 Komentarzy
Więcej informacji o drugim dodatku do Metro Exodus

Wydawca gry Deep Silver oraz studio 4A Games potwierdzili, że Sam’s Story, drugie duże DLC do Metro Exodus, ukaże się już 11 lutego 2020!

Sam’s Story opowiada historię amerykańskiego żołnierza Sama, który pod dowództwem pułkownika Millera radził sobie zarówno w moskiewskim metrze, jak i na pokładzie Aurory. Sam od dawna marzy o powrocie do ojczyzny i może nawet ponownym spotkaniu ojca. W metrze wydawało się to niemożliwe, ale gdy okazało się, że ludzie przetrwali nie tylko w Moskwie, pojawiła się iskierka nadziei.

Z uporem i konsekwencją szukając drogi do USA, Sam opuszcza Aurorę, żeby odwiedzić Władywostok, jego zalane porty i ruiny budynków. Przekonuje się jednak, że to nie będzie zwykła wycieczka, a wszystkie umiejętności przetrwania przydadzą mu się teraz bardziej, niż kiedykolwiek. W tym obszernym dodatku z otwartym światem gracze doświadczą kolejnej wciągającej historii z nowymi bohaterami, bronią i mutantami, w rozległej, nieliniowej rozgrywce na wiele godzin.

Gra Metro Exodus jest dostępna w polskiej (napisy), rosyjskiej oraz angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One i PlayStation 4, a także na komputery klasy PC. Dodatki do gry są dostępne w ramach Metro Exodus Expansion Pass, który można nabyć w odpowiednich sklepach cyfrowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *