Warhammer 40 000: Dawn of War III

Gry
wtorek, 07 marca 2017 581 Wyświetleń 0 Komentarzy
Warhammer 40 000: Dawn of War III

ata premiery gry Warhammer 40 000: Dawn of War III, nowej części uznanej przez krytyków strategii czasu rzeczywistego (RTS), została ustalona na 27 kwietnia br. Jednocześnie wybrane sklepy uruchomiły zamówienia przedpremierowe na ten tytuł. Gra ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca tytułu.

 

Gra Dawn of War III dostępna będzie w Polsce w dwóch wersja: standardowej oraz limitowanej. Edycja Limitowana będzie zawierać:

 

         Unikatowy album na płyty

         Kartę z grafiką 3D

         Oficjalny soundtrack

 

Zamówienie przed premierą którejkolwiek z edycji u wybranego sprzedawcy zagwarantuje nabywcy Pakiet Władców Wojny – jest to pakiet trzech skórek dla Elitarnych Pojazdów Kroczących:

 

         skórka Dark Queen dla Lady Solarii (Imperial Knight)

         skórka Ghost Seer dla Farseera Taldeera (Wraithknight)

         skórka Big Kustom dla Beauty (Morkanaut)

 

Gracze, którzy nie zamówią gry przed premierą, nadal będą mogli korzystać z tych jednostek w oryginalnym malowaniu.

 

„Jesteśmy podekscytowani mogąc powiedzieć fanom, że nie muszą już długo czekać, by wrócić do walki” powiedział Philippe Boulle, Game Director gry Dawn of War III. „Cały zespół nie może się doczekać, aby wrócić z grą Dawn of War, większą i lepszą niż kiedykolwiek. Nie możemy doczekać się kwietnia!”

 

Dawn of War III wciągnie graczy w przesyconą brutalnością galaktyczną wojnę, w której poprowadzą elitarne jednostki bohaterów i ogromne armie do zwycięstwa lub… do zagłady. Potężne maszyny kroczące będą górować nad liniami frontu podczas wybuchowych starć, które niemal zatrząsną ekranami w spektakularnych bitwach godnych ikonicznego uniwersum Warhammera 40 000 od Games Workshop.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *