Warhammer 40 000: Dawn of War III w 2017 roku

Gry
wtorek, 15 listopada 2016 707 Wyświetleń 0 Komentarzy
Warhammer 40 000: Dawn of War III w 2017 roku

Ta długo oczekiwana, trzecia część uznanej przez krytyków serii gier RTS ukaże się na komputery PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru w 2017 roku. Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca tytułu.

 

Dawn of War III wciągnie graczy w przesyconą brutalnością galaktyczną wojnę, w której poprowadzą elitarne jednostki bohaterów i ogromne armie do zwycięstwa lub… do zagłady. Potężne maszyny kroczące będą górować nad liniami frontu podczas wybuchowych starć, które niemal zatrząsną ekranami w spektakularnych bitwach godnych ikonicznego uniwersum Warhammera 40 000 od Games Workshop.

 

Czerpiąc z 12-letniej historii serii, Dawn of War III łączy epicką skalę Dawn of War z możliwością prowadzenia i modyfikacji elitarnych bohaterów Dawn of War II. W rezultacie gracze otrzymają najlepszy w swojej klasie tytuł, pozwalający doświadczyć im pełnię strategicznej głębi, oszałamiającą grafikę i dramatyczne zwroty akcji, których wszyscy oczekują po grze tworzonej według współczesnych standardów.

 

„To Dawn of War, na którego czekali fani,” powiedział Stephen MacDonald, Producent Wykonawczy tego tytułu. „Nasze największe jednostki, które kiedykolwiek zaprojektowaliśmy? Są. Gigantyczne lasery orbitalne? Są. Rozbudowa bazy, epiccy herosi, wielkie bitwy, wszystko to jest. Przygotujcie się na największe Dawn of War. Za Imperatora!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *