Wargaming rozszerza działalność o wydawanie gier firm zewnętrznych w ramach Wargaming Game Center

Newsy
czwartek, 17 października 2019 649 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wargaming rozszerza działalność o wydawanie gier firm zewnętrznych w ramach Wargaming Game Center

Strategia Steel Division II z dodatkiem już dostępna, kolejny tytuł w drodze, współpraca z lokalnymi twórcami i wydawcami.  

Od teraz w ramach programu Wargaming Game Center firma będzie wydawać gry studiów tworzących i wydawców zewnętrznych. Jest to doskonała okazja dla graczy, aby korzystając ze znanych już rozwiązań kupować i cieszyć się nowymi, ciekawymi tytułami. Dla partnerów biznesowych jest to szansa, aby uzyskać dostęp do wielomilionowej społeczności graczy z całego świata. W ofercie Wargaming Game Center będą pojawiać się co jakiś czas tytuły zbliżone tematycznie i duchowo do produkcji takich jak World of Tanks i innych gier firmy.

Wargaming Game Center to specjalny program który skupia wszystkie produkcje tej firmy w jednym miejscu. Dzięki niemu gracze mają dostęp do swoich ulubionych gier w jednym miejscu, wygodne przypomnienia i aktualizacje sprawiają, że zawsze mamy najświeższe ich wersje, można zapoznać się z najnowszymi wiadomościami ze świata World of Tanks i innych. W przypadku problemów technicznych łatwo skontaktujemy się z pomocą i naprawimy istniejące instalacje. Nie przegapicie też specjalnych ofert w sklepie premium czy innych ważnych wydarzeń ze świata naszych gier. Prace nad Wargaming Game Center trwały ponad dwa lata i stale jest on ulepszany, aby korzystanie z niego było jak najwygodniejsze dla użytkowników.

„Wargaming Game Center będzie zawierać określoną liczbę gier w tematyce bliskiej społeczności Wargaming,” mówi Andrei Karpovich, menedżer produktu w Wargaming. „Obecnie aktywnie pracujemy nad podłączeniem nowych produktów do platformy firmy i jesteśmy otwarci na oferty i wzajemnie korzystną współpracę z twórcami i wydawcami z Polski.”

Pierwszym tytułem, który trafił do Wargaming Game Center w ramach nowej polityki jest Steel Division II opowiadający o wydarzeniach II Wojny Światowej latem 1944 roku. Grę stworzyło studio Eugen Systems i łączy ona w sobie strategię czasu rzeczywistego z elementami turowej rozgrywki taktycznej na mapie globalnej. Steel Division II oferuje wiele trybów rozgrywki m.in.: kampanię dla pojedynczego gracza oraz grę wieloosobową od 2 na 2 do aż 10 na 10 graczy. Dzisiaj tytuł został rozbudowany o dodatek „Death on the Vistula”, który zawiera dużą ilość polskiej zawartości jak frakcja Armii Krajowej oraz 1 Dywizja Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Rodzimy gracze będą mogli zapoznać się i użyć w walce szerokiego asortymentu broni czy jednostek walczących po stronie polskiej jak np. zdobyczny Jagdpanzer 38(t) (potocznie zwany Hetzerem) o pseudonimie bojowym „Chwat”. W grze pojawią się też dwie nowe mapy taktyczne bazujące na polskim terytorium – Góra Kalwaria i Zbuczyn. Szczegółowe informacje o różnych edycjach Steel Division II tutaj -> https://eu.wargaming.net/shop/steel_division_2/featured/

Kolejnym tytułem, który pojawi się w Wargaming Game Center, będzie to Partisans 1941 opowiadająca o działaniach partyzanckich w czasie II Wojny Światowej. Premiera gry planowana jest na luty 2020 i będzie ona dostępna od razu przez Wargaming Game Center.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *