W ten weekend europejskie zespoły CS:GO zawalczą o GCM w Gdyni!

Newsy
środa, 24 lipca 2019 600 Wyświetleń 0 Komentarzy
W ten weekend europejskie zespoły CS:GO zawalczą o GCM w Gdyni!

Już w ten weekend, 26-28 lipca, rozegramy europejskie kwalifikacje do Games Clash Masters w Gdyni. Zwycięski zespół otrzyma zaproszenie do Gdynia Areny, gdzie w finale 21-22 września osiem zespołów z CS:GO zawalczy o trofeum 100000 dolarów.

Europejskie zespoły  CS:GO w walce o zaproszenie do Polski

Od 26 do 28 lipca osiem zespołów CS:GO z Europy stanie do walki o miejsce w finale Games Clash Masters w Gdyni. Najlepszy z nich otrzyma zaproszenie do Gdynia Areny, gdzie od 20 do 22 września weźmie udział w międzynarodowym turnieju z pulą 100.000$. Do kwalifikacji zostały zaproszone znane europejskie drużyny CS:GO – Tricked, Sprout, Ancient, Epsilon, Movistar Riders oraz Alternate Attax. W otwartych kwalifikacjach dołączyły do nich Copenhagen Flames oraz Ambush.

 

Transmisja z warszawskiego studia TV

Rozgrywki będą transmitowane ze studia telewizyjnego Games Clash w Warszawie. Od piątku do niedzieli polska transmisja będzie dostępna na kanale twitch.tv/gamesclashtv oraz Facebooku Radio Eska. Turniej skomentuje Adam “Destru” Gil, Olek “vuzzey” Kłos, Łukasz “Hermes” Pożyczek oraz Łukasz “Prawus” Ganczewski. Studio analizy poprowadzi Andrzej “Śledziu” Śledź, a w rolę ekspertów wcielą się znani z poprzednich finałów Damian “MdN” Kisielewski oraz Sebastian “Dark” Babiński. Partnerami transmisji są miasto Gdynia, Polskie Zakłady Bukmacherskie oraz Actina.

 

Walka o zaproszenie do Gdyni

Drużyna CS:GO, która wygra europejskie kwalifikacje weźmie udział w finale Games Clash Masters. Finał zostanie zostanie rozegrany od 20 do 22 września w Gdynia Arenie, gdzie osiem drużyn CS:GO zawalczy o trofeum oraz 100.000$! Na ten moment w finale zagra drużyna BIG z Niemiec, x-kom AGO oraz Illuminar Gaming. Transmisję pierwszego dnia będzie można oglądać online, ale już w sobotę i niedzielę bramy zostaną otwarte dla uczestników.  Fani porywających rozgrywek esportowych będą kibicować swoim faworytom oraz dołączą do festiwalu gamingu, gdzie czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji dla uczestników w każdym wieku. Bilety i szczegóły znajdują się na  www.gamesclash.pro

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *