W cieniu – nowy sezon rumuńskiego serialu HBO Europe zadebiutuje w HBO GO i HBO3 już 20 listopada

Newsy
czwartek, 14 listopada 2019 593 Wyświetleń 0 Komentarzy
W cieniu – nowy sezon rumuńskiego serialu HBO Europe zadebiutuje w HBO GO i HBO3 już 20 listopada

Serial HBO Europe W cieniu (Umbre) to okraszona czarnym humorem historia na pozór zwyczajnego taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Produkcja powraca z trzecim sezonem już 20 listopada 2019r. do HBO GO oraz HBO3. Tym razem sytuacja wokół Relu mocno się zagęszcza.

Gra w kotka i myszkę, którą prowadzą ze sobą Relu Oncescu (Șerban Pavlu) i Emilian (Laurentiu Bãnescu) w nowym sezonie dochodzi do punktu, z którego nie ma już wyjścia. Relu angażuje się całkowicie w pokonanie przeciwnika. Zdaje sobie sprawę, że nie tylko jego wolność jest zagrożona, ale również całe jego gangsterskie imperium. Podczas gdy Kapitan (Doru Ana) stara się utrzymać interes, jego brat – tak naprawdę pionek w grze między Relu i Emilianem – Nicu (Costel Cascaval) próbuje go wypchnąć na międzynarodowe wody. Rodzina Relu odsuwa się od niego coraz bardziej, a on sam wciąż zmaga się z konsekwencjami podwójnego życia. Wygląda na to, że nie ma już szans na powrót. Relu doskonale wie, że nie ma nikogo, komu mógłby zaufać.

W nowym sezonie powracają także żona Relu – Gina (Maria Obretin) oraz córka Magda (Madalina Craiu), które próbują poradzić sobie z chaosem, który zapanował w ich życiu. Gina  spotyka się z Sebastianem (Mihai Calin), a Magda  próbuje sobie poradzić z utratą dziecka i zdaje się, że nie ma już nic, co mogłoby ich połączyć.

W roli głównej w serialu zobaczymy Serbana Pavlu jako Relu Oncescu. Obok niego ponownie wystąpili:   Maria Obretin jako Gina Oncescu oraz Laurențiu Bănescu jako Emilian. W pozostały rolach zagrali: Andreea Vasile jako Nico, Costel Cașcaval jako Nicu, Doru Ana jako Kapitan, Mădălina Craiu jako Magda, Gabi Huian jako Teddy, Dan Hurduc jako Chuckie, Mihai Călin jako Sebastian, Ștefan Velniciuc jako Nea Puiu, Sergiu Costache jako Sabin, Augustin Viziru jako Romică oraz Vitalie Bantaș jako Paganel.

Za scenariusz i reżyserię najnowszego sezonu serialu HBO Europe W cieniu (Umbre) odpowiada Bogdan Mirică (film krótkometrażowy Bora Bora, Psy). Alina David pełni rolę producenta, a Steve Matthews producenta wykonawczego. Z ramienia HBO Europe producentami wykonawczymi są Johnathan Young oraz Antony Root. Sezon wyprodukowany został dla HBO przez spółkę Multi Media Est, którą reprezentowali Dragoş Vîlcu oraz Valentin Antofi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *