Vivid Games Publishing światowym wydawcą Prime Time Rush od INVICTUS

Gry
wtorek, 12 lipca 2016 560 Wyświetleń 0 Komentarzy
Vivid Games Publishing światowym wydawcą Prime Time Rush od INVICTUS

Vivid Games Publishing pozyskał kolejny tytuł do swojego portfolio wydawniczego – grę wyścigową Prime Time Rush stworzoną przez Invictus Games. Soft launch planowany jest jeszcze w tym roku. Docelowo gra trafi na platformy iOS i Android. Vivid Games, który niedawno zapowiedział wydanie gry Nox Raiders produkcji rodzimego studia EVERYDAYiPLAY, poinformował dzisiaj o kolejnej umowie na mocy której zostanie światowym wydawcą gry Prime Time Rush. Producentem gry jest węgierski Invictus Games Ltd., niezależne studio deweloperskie istniejące od 20 lat, z takimi tytułami na koncie jak „Ridge Racer Splitstream”, „Race of Champions” czy „Pac-Man Friends”. – Prime Time Rush zwrócił naszą uwagę podczas Game Developers Conference 2016 (GDC2016). Invictus pokazał tam 3 tytuły, z których jednym była właśnie ta gra – opowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Prime Time Rush to wyścigowa gra akcji w modelu biznesowym free-to-play. Tytuł cechuje wysoka jakość grafiki 3D, szybka rozgrywka oraz blisko 200 misji do wyboru. W Prime Time Rush gracz rzuca się do ucieczki samochodem wynajętym przez stację telewizji informacyjnej, która relacjonuje pościgi policyjne na autostradzie w kilku dostępnych lokacjach. Głównym celem gry jest pozyskanie jak największej ilości widzów poprzez widowiskowe przejęcia innych samochodów i rozbijanie pojazdów specjalnych na zlecenie szefa programu telewizyjnego. Gracze będą mieć do wyboru kolekcję pojazdów oraz szeroką gamę ulepszeń i przedmiotów, które zwiększą przyjemność z rozgrywki. Rywalizacja urozmaicona będzie przez dodatkowe tryby gry, w których zadaniem graczy będzie rabunek furgonetki pełnej pieniędzy, odbicie więźniów z transportu czy uniknięcie policyjnej obławy. Do współzawodnictwa zagrzewać będą m.in. listy najlepszych wyników, śledzenie postępów znajomych oraz wysokie nagrody.

Gra rozszerza portfolio Vivid Games o gatunek gier wyścigowych i jest kolejną pozycją free-to-play, która trafi do sprzedaży w najbliższym czasie. Już w tej chwili Prime Time Rush prezentuje się bardzo dobrze, a dzięki naszemu doświadczeniu gra zyska jeszcze bardziej na swojej wartości  – komentuje Kościelny.

Jesteśmy podekscytowani na myśl o współpracy z takim wydawcą jak Vivid Games przy naszej najnowszej grze Prime Time Rush. Jesteśmy pewni, że know-how Vivid Games w dziedzinie gier free-to-play oraz ich doświadczenie w live-ops przyniesie olbrzymie korzyści dla Invictus i dla naszej gry – dodaje Tomas Kozak, prezes Invictus.

Gra przeznaczona będzie na platformy iOS oraz Android. Umowa obejmuje współpracę w zakresie publikacji oraz częściowej produkcji gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.