VALORANT – start zamkniętej bety już 7 kwietnia 2020 roku

Newsy
wtorek, 31 marca 2020 484 Wyświetleń 0 Komentarzy
VALORANT – start zamkniętej bety już 7 kwietnia 2020 roku

Zamknięta beta opartej na rywalizacji i różnorodnych postaciach gry na PC dostępna będzie od 7 kwietnia 2020 roku w Kanadzie, Europie, Rosji, Turcji oraz Stanach Zjednoczonych.

Riot Games ogłosiło dziś, że zamknięte testy wyczekiwanej przez wielu gry VALORANT rozpoczną się 7 kwietnia 2020 roku. W zamkniętej becie będą mogli wziąć udział gracze z Europy, Kanady, Rosji, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych — włączenie kolejnych regionów jest uzależnione od dalszego rozwoju pandemii COVID-19.

Riot Games współpracuje z serwisem Twitch, wiodącą platformą rozrywki sieciowej, by umożliwić fanom dostęp do zamkniętej bety VALORANT. Aby móc wziąć udział w zamkniętej becie, gracze z Kanady, Europy, Rosji, Turcji i Stanów Zjednoczonych powinni wykonać poniższe kroki:

  1. Zarejestruj konto Riot (stwórz konto Riot tutaj)
  2. Połącz swoje konto Riot z kontem na Twitchu (tutaj możesz założyć konto na Twitchu).
  3. Kiedy zamknięta beta ruszy w twoim regionie (w tej chwili w Europie oraz Ameryce Północnej), oglądaj konkretne streamy z VALORANT wyszczególnione na Twitchu, by mieć szansę na udział w zamkniętej becie.

 Aby poznać dodatkowe szczegóły dotyczące zamkniętej bety VALORANT, w tym wytyczne związane z serwisem Twitch, odwiedź www.PlayVALORANT.com.

O grze VALORANT:

VALORANT to tworzona przez Riot Games oparta na różnorodnych postaciach taktyczna strzelanka 5 na 5 na PC. Jej premierę w większości regionów świata zapowiedziano na lato 2020. VALORANT to precyzyjna i zabójcza gra sieciowa z doskonale odwzorowanym strzelaniem, różnorodnym arsenałem, agentami o unikatowych umiejętnościach i z mapami stworzonymi z myślą o rywalizacji, zapewniającymi tysiące godzin rozgrywki.

 VALORANT to gra darmowa, zoptymalizowana w taki sposób, by była grywalna na najróżniejszym sprzęcie PC, dzięki czemu mnóstwo graczy będzie mogło ze sobą rywalizować. Wykorzystanie najwyższej jakości serwerów i globalnej infrastruktury oraz odpowiednia technologia do walki z oszustami świadczą o tym, że Riot Games chce zachować najważniejsze zasady taktycznych strzelanek i zadbać o integralność rywalizacji płynącej z rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *