ULUBIONA GWIAZDA PIŁKI NOŻNEJ – CAPTAIN TSUBASA – Powraca jako gra!!

Newsy
wtorek, 21 stycznia 2020 653 Wyświetleń 0 Komentarzy
ULUBIONA GWIAZDA PIŁKI NOŻNEJ – CAPTAIN TSUBASA – Powraca jako gra!!

BANDAI NAMCO Entertainment Europe z dumą ogłasza nową grę piłkarską opartą na serii Captain Tsubasa – Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Gra pojawi się w 2020 roku na PlayStation®4, Nintendo Switch ™ i PC.

Zachodni fani w końcu będą mogli po raz pierwszy zagrać w grę Captain Tsubasa na PlayStation®4, Nintendo Switch ™ i PC, która wprowadzi świeży powiew do gatunku piłki nożnej, dzięki ekscytującej akcji i ponadprzeciętnym ujęciom dzięki którym tytuł ten zyskał sławę. Captain Tsubasa: Rise of New Champions oferuje grafikę podobną do anime i dostępną rozgrywkę, oferując jednocześnie wiele trybów gry, aby utrzymać fanów piłki nożnej na boisku i poza ławką!

„Zabezpieczenie licencji Captain Tsubasa na wprowadzenie gry piłkarskiej na rynek zachodni to spełnienie marzeń.” – mówi Hervé Hoerdt, starszy wiceprezes ds. Marketingu, technologii cyfrowej i treści w BANDAI NAMCO Entertainment Europe. „Kapitan Tsubasa: Rise of New Champions nie jest stworzony tylko dla fanów mangi, ale spodoba się fanom piłki nożnej na całym świecie!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *