Ubisoft ujawnia daty Zamkniętej Bety The Crew 2!

Newsy
czwartek, 17 maja 2018 995 Wyświetleń 0 Komentarzy
Ubisoft ujawnia daty Zamkniętej Bety The Crew 2!

Zamknięta beta The Crew2 potrwa od 31 maja, godz. 10:00, do 4 czerwca, godz. 10:00, na komputerowym systemie rozrywki PlayStation4, rodzinie urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X i Windows PC. Gracze mogą zacząć się zapisywać już dziś, aby zyskać szansę na dostęp do bety – zapraszamy pod adres thecrewgame.com/beta. Wybrani gracze będą mogli zacząć pobierać zamkniętą betę na wszystkie platformy już od 29 maja.

 

W trakcie zamkniętej bety, gracze będą mogli rozegrać pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach – Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozgrywać się będzie we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych, na lądzie, wodzie i w powietrzu. Aby stworzyć pełne adrenaliny starcia, gracze mogą użyć funkcji Fast-Fav i natychmiast przełączyć typ pojazdu, w zależności od terenu, na którym się znajdą – mogą przelecieć samolotem pod mostem Golden Gate w San Francisco i przełączyć na łódź za jednym naciśnięciem przycisku.

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower*, studio z siedzibą w Lyonie, we Francji, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć emocje związane z amerykańskimi sportami motorowymi, we w pełni odtworzonych Stanach Zjednoczonych. Ogromny świat gry przesuwa granice możliwości i pozwala graczom i fanom otwartych światów sprawdzić umiejętności solo lub ze znajomymi, w niekończącej się rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, kierowcy odkrywać będą Amerykę i rywalizować o tytuł największego czempiona sportów motorowych, jednocześnie kolekcjonując egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Inspirację czerpać będą z czterech rodzin sportów motorowych: wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. Dostępnych będzie też mnóstwo opcji i liczne rodzaje pojazdów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *