UBISOFT ŚWIĘTUJE 20. ROCZNICĘ SERII ANNO

Newsy
wtorek, 18 grudnia 2018 662 Wyświetleń 0 Komentarzy
UBISOFT ŚWIĘTUJE  20. ROCZNICĘ SERII ANNO

Anno 1602: Creation of a New World będzie dostępna bezpłatnie do 22 grudnia, na komputerach Windows PC. Aby uczcić 20. rocznicę premiery słynnej ekonoimicznej serii gier wideo, gracze będą mogli odkryć lub przypomnieć sobie na nowo jej pierwszą odsłonę i stworzyć swój własny świat. Dodatkowo, firma Ubisoft ogłosiła, że można już zgłaszać się do zamkniętej bety Anno 1800 – zarejestrowani gracze będą mogli zagrać w grę w dniach 31 stycznia-4 lutego na komputerach Windows PC.

Z okazji 20. rocznicy premiery serii Anno, gracze mogą zagrać w grę Anno 1602: Creation of a New World, pierwotnie wydaną w roku 1998, całkowicie bezpłatnie. Akcja gry toczy się w początkach XVII wieku i zaprasza graczy do odkrycia wyspowego świata, skolonizowania go i rozbudowy oraz handlu z innymi wyspami. Przy okazji trzeba będzie się też bronić przed potencjalnymi wrogami. 20 lat temu, Anno 1602 było prawdziwym pionierem gatunku i pierwszą odsłoną bestsellerowej serii gier wideo, polegających na budowie miasta. Począwszy od dziś, do 22 grudnia, gracze mogą pobrać grę na swoje konto Uplay całkowicie bezpłatnie.

Co więcej, gracze mogą się już zgłaszać do zamkniętej bety Anno 1800, która odbędzie się w dniach 31 stycznia-4 lutego*. Anno 1800 łączy ulubione funkcje z 20 lat historii Anno, gwarantując bogate opcje budowy miasta, kampanię fabularną, w pełni personalizowany tryb dowolny i klasyczny tryb dla wielu osób Anno. W Anno 1800 zobaczymy powrót funkcji, o które prosili gracze, takich jak indywidualni przeciwnicy SI, dobra handlowe, które można transportować, losowo generowane mapy, rozgrywki wielosesyjne, przedmioty i nie tylko.

Aby zgłosić się do zamkniętej bety, kliknij tutaj: https://www.anno-union.com/register/

Od ponad roku, producenci Anno 1800 zapraszali graczy do wzięcia udziału w tworzeniu i rozwoju gry, dzięki systemowi zgłaszania uwag Anno Union. Jak do tej pory, opublikowano ponad 100 wpisów blogowych oraz 10 tysięcy komentarzy i zorganizowano 4 konkursy społeczności. Współpraca pomiędzy graczami, a studiem pomaga producentom odpowiednio kształtować grę i dodawać funkcje, o które prosi społeczność.

Gra Anno 1800 zostanie wydana na całym świecie już 26 lutego 2018 roku na Windows PC w polskiej wersji językowej. Gracze, którzy zamówią Anno 1800 przed premierą, otrzymają Pakiet Imperialny, zawierający dodatkowe elementy w grze. Posiadacze Pioneers Edition i Digital Deluxe Edition zyskają dostęp do unikatowej zawartości, w tym do postaci Anarchista**

Aby pobrać Anno 1602 bezpłatnie od 17 grudnia, godz. 13:00 do 22 grudnia, godz. 12:00, odwiedź adres: https://register.ubisoft.com/anno-1602-giveaway

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.