UBISOFT HEROES, ZUPEŁNIE NOWA SERIA FIGUREK CHIBI OD UBICOLLECTIBLES

Newsy
czwartek, 18 czerwca 2020 315 Wyświetleń 0 Komentarzy
UBISOFT HEROES, ZUPEŁNIE NOWA SERIA FIGUREK CHIBI OD UBICOLLECTIBLES

Pierwsza partia czterech kultowych postaci z ulubionych przez fanów gier pojawi się 27 sierpnia; przedsprzedaż już ruszyła

Dziś, firma Ubisoft przedstawiła Ubisoft Heroes, zupełnie nowy zestaw figurek chibi, inspirowanych znanymi bohaterami ze światów Ubisoft. Kontynuująca sukces edycji Six Collection Chibi, kolekcja Ubisoft Heroes będzie oferowana w kilku różnych seriach dziesięciocentymetrowych figurek chibi, dostępnych[i] w Ubisoft Store i standardowych kanałach dystrybucyjnych. Pierwszą partię Ubisoft Heroes można już zamówić w przedsprzedaży, w sugerowanej cenie producenta 60,00 zł. Figurki będą dostępne od 27 sierpnia 2020 r. Pierwsza seria zawierać będzie 4 kultowe postacie:

 

  • Ezio Auditore z Assassin’s Creed został wiernie odtworzony, ze wszystkimi kluczowymi elementami, dzięki którym przeszedł do legend. Od kultowego kaptura asasynów po zabójcze ukryte ostrza, dodano wszystkie elementy, aby stworzyć najbardziej wierną figurkę chibi Ezio, dostępną w edycji standardowej i Eagle Vision. Tę ostatnią zakupić można wyłącznie w Ubisoft Store.
  • Vaas Montenegro, najbardziej niebezpieczny i niestabilny bohater Far Cry 3 został na powrót ożywiony. Od zrelaksowanej postawy po mocno trzymany pistolet, blizny, tatuaże, piercingi i ciemne pierścienie, ta figurka chibi Vaasa wygląda jak prawdziwy czarny charakter.
  • Częścią tej przygody jest też Nomad, dowódca oddziału duchów z Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Charakterystyczna sylwetka i świdrujący wzrok podpułkownika znanej elitarnej jednostki amerykańskich operacji specjalnych sprawiają, że to chibi po prostu musisz mieć.
  • I wreszcie, kórliki i Sam Fisher postanowiły zewrzeć szyki i dać nam tę unikatową figurkę chibi. Kiedy szaleństwo kórlików łączy się z powagą agenta CIA, Sama Fishera, komicznych sytuacji na pewno nie zabraknie. Ten kórlik ubrany jest dokładnie tak jak Sam Fisher… z wyjątkiem broni, którą zastąpił przepychacz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *