Twórcy Yakuzy zapowiadają Project JUDGE

Newsy
środa, 12 września 2018 475 Wyświetleń 0 Komentarzy
Twórcy Yakuzy zapowiadają Project JUDGE

Ryu Ga Gotoku Studio, odpowiedzialne za serię Yakuza, zapowiedziało właśnie nową produkcję – Project JUDGE. Kolejne dzieło Toshihiro Nagoshiego zadebiutuje na PlayStation 4 13 grudnia. Niestety, dla wszystkich fanów spoza Japonii, ta data dotyczy tylko premiery w „Kraju Kwitnącej Wiśni”. Nie podano konkretnego terminu debiutu na Zachodzie, można więc oczekiwać nawet rocznego opóźnienia względem japońskiego wydania.
Project JUDGE zapowiada się na zdecydowanie mroczniejszą produkcję, niż to, do czego przyzwyczaiła nas seria Yakuza. W grze wcielimy się w detektywa prowadzącego śledztwa. Z tego co widzimy na zapisie rozgrywki, możemy spodziewać się typowych dla gier studia scen walki wręcz, które dynamiką potrafią zawstydzić nawet popularne bijatyki.
W udostępnionym materiale z rozgrywki możemy również zobaczyć, że studio odrobiło lekcje z Hitmana. W grze pojawi się możliwość przebierania się adekwatnie do wykonywanej misji. Będziemy mogli również otwierać zamki i używać „zmysłu detektywa”, by analizować otoczenie. Ciekawie zapowiada się sterowanie dronem, za pomocą którego będziemy mogli inwigilować niedostępne dla bohatera pomieszczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.